Gotvach.bg»Форум»Говорилник»Летен Кулинарен Лексикон

Летен Кулинарен Лексикон

  • 03.06.18 11:33#1МиссаМиссаПомощник ГотвачРегистрация: 09.02.17Град: Велико ТърновоОтговори: 85Летен Кулинарен ЛексиконПриветтт! С началото на горещините вече пак идва казуса "Какво да готвя", та ми хрумна,че във форума ще е забавно и полезно да си направим кулинарен лексикон. Който желае, нека участва - ще е хубаво да обменим опит и идеи. Ето някои въпроси от мен, добавяйте, ако измислите

    1. Какво готвихте последно?
    2. Коя ви е любимата лятна рецепта?
    3. Кое е кулинарното предизвикателство, към което сте се отправили или ако няма такова в момента кое беше последното?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.06.18 10:12#2Станислава АрмяноваСтанислава АрмяноваИноваторРегистрация: 09.01.17Град: Велико ТърновоОтговори: 83от: Летен Кулинарен ЛексиконЗдравей!
    1. Правих руло стефани и супа от тиквички;
    2. любимите ми летни ястия са: таратор, салата с пресни сезонни зеленчуци и пилешко/риба на скара (защото са по-леки);
    3. Бих казала, че участието ми в този сайт си е цяло предизвикателство за мен.
    А вашите?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.06.18 12:27#3МиссаМиссаПомощник ГотвачРегистрация: 09.02.17Град: Велико ТърновоОтговори: 85от: Летен Кулинарен ЛексиконБлагодаря! Много ми допаднаха отговорите ти, ще пусна и моите
    1. Супа - зеленчукова, спагети карбонара и експериментирах с една салата с яйца и мнооогоо подправки
    2. Всички видове пресни салата
    3.Според мен предизвикателство е всяко едно ястие, дори да не се приготвя за пръв път - трябва да е поне толкова добро като предходния или дори по-добро
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest