Gotvach.bg»Форум»Здравословно Хранене»Дайте идеи за здравословен обяд

Дайте идеи за здравословен обяд

  • 26.02.19 08:38#1Пебълс333Пебълс333НовакРегистрация: 25.02.19Град: СливенОтговори: 2Дайте идеи за здравословен обядЗдравейте. Искам предложения за здравословен обяд,понеже последните няколко месеца започнах здравословно хранене,но искам малко разнообразие,затова ще очаквам вашите предложения
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.05.19 09:50#2Станислава ВълковаСтанислава ВълковаИноваторРегистрация: 12.04.18Град: ЯмболОтговори: 94от: Дайте идеи за здравословен обядЗдравословната диета е важна, но не винаги имаме време за приготвянето й. Всеки има свои собствени рецепти за това.Например, гръцка салата , печена сьомга или задушена с картофено пюре и сок от червена боровинка.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.01.20 10:21#3ДилянаДилянаПомощник ГотвачРегистрация: 03.01.20Град: ДимитровградОтговори: 23от: Дайте идеи за здравословен обядРиба на скара съчетана с една хубава витаминозна салата смятам, че е здравословен обяд. У дома много харесваме и крем супи. Те също са по лека храна.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.01.21 05:51#4Величка ЩърбановаВеличка ЩърбановаМастър ШефРегистрация: 07.12.16Град: ПловдивОтговори: 231от: Дайте идеи за здравословен обядИ аз се опитвам да се храня здравословно. Изключила съм бялата захар и брашно. Една голяма салата с месо или риба на скара или печено. За десерт печена тиква с орехи или пресен плод.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.01.21 05:54#5Теодора МещероваТеодора МещероваГуруРегистрация: 27.12.17Град: ВарнаОтговори: 76от: Дайте идеи за здравословен обядАз напоследък наблягам на храни, които са богати повече на протеин. На ден гледам да не приемам повече от 100 грама въглехидрати. Можете да погледнете рецептите ми- имам доста здравословни предложения. Правя си салати, смутита, протеинови шейкове. Кремсупите също са добър вариант за обяд или вечеряОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest