Gotvach.bg»Форум»Продукти и Подправки»Какви са разликите в балсамовия оцет

Какви са разликите в балсамовия оцет

  • 12.03.19 03:40#1Биляна ВладоваБиляна ВладоваМастър ШефРегистрация: 17.02.16Град: ЕленаОтговори: 189Какви са разликите в балсамовия оцетКакви са разликите между белия и червения балсамов оцет? Кой е по добрият избор? Кой е най добрият предлаган на родният пазар?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.01.20 09:40#2Аника ВойтАника ВойтМастър ШефРегистрация: 02.01.20Град: СозополОтговори: 87от: Какви са разликите в балсамовия оцетГледам да е гъст. Придава страхотен карамелена привкус. Последно купих от Лидл. Доволна съм.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.03.20 05:29#3AneliaStefanovaAneliaStefanovaИноваторРегистрация: 26.03.20Град: ДобричОтговори: 18от: Какви са разликите в балсамовия оцетМисля, че в България е много трудно да се открие истински балсамов оцет!
    Аз наскоро купих червен на San Lazaro, разликата между белия и червения на тази марка беше в оцветителя. Червения има добавен карамел.
    А, иначе знам, че оригиналния балсамов оцет се произвежда само в Модена, Италия и е доста скъп.
    А, за това колко време е отлежавал 12 или 18 години подсказва и етикета на бутилката, тъй като е в различен цвят за различните периоди.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest