Gotvach.bg»Форум»Говорилник»Кой е кулинарния съвет, който помните от вашите майки/баби?

Кой е кулинарния съвет, който помните от вашите майки/баби?

  • 22.02.20 03:48#1Аника ВойтАника ВойтМастър ШефРегистрация: 02.01.20Град: СозополОтговори: 87Кой е кулинарния съвет, който помните от вашите майки/баби?Съвсем скоро идва най-женския месец и най- женския празник. Денят на майката.
    Кой е съвета който ще помните винаги от вашите майки и баби?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.02.20 10:01#2Аника ВойтАника ВойтМастър ШефРегистрация: 02.01.20Град: СозополОтговори: 87от: Кой е кулинарния съвет, който помните от вашите майки/баби?Ще отговоря първа.
    За някой, може би ще е смешно. Но винаги когато готвя ориз, винаги се сещам кака моята майка казваше " Сложи на ориза, повече мазнина. На него му ходи повече да има"
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.02.20 08:08#3ИивинкаИивинкаГотвачРегистрация: 16.12.19Град: ПровадияОтговори: 38от: Кой е кулинарния съвет, който помните от вашите майки/баби?От моята майка знам този съвет. Казваше ми когато вариш боб, сложи една лъжичка докато се вари, така ще се свари по бързо, и сол слагай накрая, когато вече е готов.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.02.20 08:47#4Аника ВойтАника ВойтМастър ШефРегистрация: 02.01.20Град: СозополОтговори: 87от: Кой е кулинарния съвет, който помните от вашите майки/баби?Солта да, и аз я слагам накрая.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.02.20 10:04#5Мария БожиловаМария БожиловаМастър ШефРегистрация: 09.12.15Град: СофияОтговори: 37от: Кой е кулинарния съвет, който помните от вашите майки/баби?Баба ми винаги казваше “една чаша ориз, три чаши вода”.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.03.20 08:01#6Н.АкифоваН.АкифоваИноваторРегистрация: 20.09.17Град: ТърговищеОтговори: 7от: Кой е кулинарния съвет, който помните от вашите майки/баби?Аз се сещам за едно, като се говори за баби и майки.Готви на печка на дърва, ще стане по хубаво ястието от колкото на котлон.
    Само че нямаме тия екстри много, по наши дни освен, ако не живеем някъде в едно уютно селце.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest