Gotvach.bg»Форум»Кухненско оборудване и техника»Марка Brio - мнение за продукта

Марка Brio - мнение за продукта

  • 23.02.20 10:50#1ИивинкаИивинкаГотвачРегистрация: 16.12.19Град: ПровадияОтговори: 38Марка Brio - мнение за продуктаЗдравей те, искам да споделя и търся вашето мнение за марката Brio. Имам 2 тигана, форма за кекс, форма с ринг и ножове. Много съм доволна от тази марка за сега. Даже се чудя дали да не си купя и тенджари и тави Brio. Има ли и други, който ги използват. Мнение за тях.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.02.20 10:07#2Аника ВойтАника ВойтМастър ШефРегистрация: 02.01.20Град: СозополОтговори: 87от: Марка Brio - мнение за продуктаЗдравей, бях споменавала, че си търся нов тиган за палачинки. Разгледах тези, които ти писа. Обаче нещо не ми вдъхват много довери. Може би са като в масовите на пазара.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.02.20 07:03#3ИивинкаИивинкаГотвачРегистрация: 16.12.19Град: ПровадияОтговори: 38от: Марка Brio - мнение за продуктаАз имам 2 тигана от тая марка и за сега съм доволна.Правих палачинки, получават се доста добре .ОтговорОтговор с цитат
  • 26.01.23 10:44#4д-р Ланговд-р ЛанговНовакРегистрация: 19.03.19Град: СофияОтговори: 1от: Марка Brio - мнение за продуктаЗдравей (те) ??? И само.да напиша, че думата здравейте се пише заедно. А, колкото до БРИО... среден клас марка. Не са лоши. Поне 2 години можеш да изкараш с един тиган.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.02.23 07:43#5Виолета ДимитроваВиолета ДимитроваЧиракРегистрация: 20.01.23Град: -Отговори: 4от: Марка Brio - мнение за продуктаЗдравейте, имам уок тиган и касерола на Brio, миналата година получих като подарък и поставката с бурканчета за съхранение на подправки, също тяхна марка. Много съм доволна.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest