Gotvach.bg»Форум»Меню за празник и делник»Какво готвите по време на карантината, породена от Коронавируса?

Какво готвите по време на карантината, породена от Коронавируса?

  • 24.03.20 06:00#1ГеновеваГеновеваГотвачРегистрация: 20.12.18Град: РусеОтговори: 12Какво готвите по време на карантината, породена от Коронавируса?Общо взето голямо готвене пада... днес сме на винен кебаб с ориз със зеленчуци, който приготвих в оризоварката.

    Следващото, което съм си наумила, са едни яйца по панагюрски, а Вие?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.03.20 06:31#2Еми АвджиеваЕми АвджиеваЧиракРегистрация: 08.03.20Град: СофияОтговори: 2от: Какво готвите по време на карантината, породена от Коронавируса?И при мен основното ми занимание сега, когато всички сме си в къщи е в кухнята. Поради предостатъчното ми свободно време приготвям ястия, които много отдавна не съм правила, а също и такива, каквито правя за първи път. Например вчера направих тутманик за първи път през живота си, който стана толкова хубав, че още на закуска го изядохме. Обичам да правя сладкиши, торти. Мъжът ми и синът ми са повече от доволни, а на мен тези занимания ми доставят истинско удоволствие. ОтговорОтговор с цитат
  • 29.03.20 07:56#3Н.АкифоваН.АкифоваИноваторРегистрация: 20.09.17Град: ТърговищеОтговори: 7от: Какво готвите по време на карантината, породена от Коронавируса?Това е на дневен ред сега готвенето, че всички сме къщи и две малки капризни деца имам. Всеки ден по две ястия се готвят на ден експериментира Много.Днес съм готвила пиле с ориз и доматен супа.
    Запасила съм се с продукти, но се съм с усещането, че няма да ни стигнат, ако се налагат по строги мерки.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.03.20 01:00#4Станислава ВълковаСтанислава ВълковаИноваторРегистрация: 12.04.18Град: ЯмболОтговори: 94от: Какво готвите по време на карантината, породена от Коронавируса?За да бъда честна, без излишна скромност ще кажа, готвя всичко вкусно. Съпругът винаги ме хвали . Салати, предястия ,ястия ,винаги имам нови идеи.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest