Gotvach.bg»Форум»Правила на сайта, критики и предложения»Добавяне на снимка към лична рецепта

Добавяне на снимка към лична рецепта

  • 13.04.20 07:46#1AneliaStefanovaAneliaStefanovaИноваторРегистрация: 26.03.20Град: ДобричОтговори: 18Добавяне на снимка към лична рецептаЗдравейте, имам проблем със снимките, когато качвам лична рецепта.
    Почти винаги получавам известие, че снимката не може да се използва.

    Всички снимки, които публикувам в сайта са лично мои, а не копирани от друг сайт и се старая да са с добро качество!

    Не се заяждам с избора на админите, просто търся къде е проблема.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.04.20 09:10#2Величка ЩърбановаВеличка ЩърбановаМастър ШефРегистрация: 07.12.16Град: ПловдивОтговори: 231от: Добавяне на снимка към лична рецептаСвържете се с Админ и споделете за проблема. Ще ви обяснят.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.04.20 02:41#3ИивинкаИивинкаГотвачРегистрация: 16.12.19Град: ПровадияОтговори: 38от: Добавяне на снимка към лична рецептаКачвайте повече от един брой снимки и снимките нека да бъдат хоризонтални. Аз в началото имах подобен проблем, докато разбера как точно да ги качвам. ОтговорОтговор с цитат
  • 17.04.20 02:59#4AneliaStefanovaAneliaStefanovaИноваторРегистрация: 26.03.20Град: ДобричОтговори: 18от: Добавяне на снимка към лична рецептаБлагодаря за съвета.
    Днес направих точно така, качих няколко снимки и нямаше проблем
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.08.20 02:21#5Марияна Петрова ИвановаМарияна Петрова ИвановаАвторРегистрация: 10.01.17Град: ДрагомировоОтговори: 18от: Добавяне на снимка към лична рецептаЗдравейте! Аз също правя така. Добавям няколко снимки за избор на администраторите.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.06.22 03:02#6Боряна АтанасоваБоряна АтанасоваЧиракРегистрация: 03.05.20Град: ПлевенОтговори: 59от: Добавяне на снимка към лична рецептаАз също имам проблем със снимките, рецептите и снимките са мои. Другия път ще пробвам с повече снимки.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest