Споделете коя е любимата манджа от детството ви?

• 01.09.20 02:46#1ГеновеваГеновеваПомощник ГотвачРегистрация: 20.12.18Град: РусеОтговори: 10Споделете коя е любимата манджа от детството ви?МОята любима манджа от детството ми е пържени кюфтета с доматен сос чесън. Баба ми ги приготвяше чудесни!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.20 04:13#2НикиНикиНовакРегистрация: 24.06.20Град: Слънчев БрягОтговори: 6от: Споделете коя е любимата манджа от детството ви?Ох,тя не е една.Ръчичките на баба са златни.Винаги когато отивам на гости,звъня предварително да е подготвена с някоя вкусотия.Любима ми е пържените печени чушки подредени в чиния и заляти с доматен сок с лук и отгоре една хубава домашна люта чушка.Макар и елементарен,боба приготвен от нея е уникален,баницата още мога много да изреждам и колкото и да звъня и да искам точните рицепти,колкото и да се старая,ястиято приготвени от мен нямат нищо общо с вкуса на приготвените от нея.ОтговорОтговор с цитат
  • 30.09.20 05:17#3Станислава ВълковаСтанислава ВълковаПомощник ГотвачРегистрация: 12.04.18Град: ЯмболОтговори: 90от: Споделете коя е любимата манджа от детството ви?Колкото и да е банално, но любимото ми ястие беше пилешката супа на баба ми, с домашно приготвена юфка.
    Никога не съм вкусвала по-вкусна от тази юфка ..
    ОтговорОтговор с цитат