Gotvach.bg»Форум»Кухненско оборудване и техника»Хлебопекарна, от която съм доволна

Хлебопекарна, от която съм доволна

  • 28.11.21 02:47#1РуминаРуминаНовакРегистрация: 25.09.21Град: ГабровоОтговори: -Хлебопекарна, от която съм доволна/undefined Текст
    Здравейте! В къщи имаме хлебопекарна Финлукс FBM-1682W от няколко години. Моделът е на достъпна цена, а разполага с всички необходими екстри - 12 програми, отложен старт, четири степени на печене, три размера за хляб: 750 гр, 1000 гр, 1250 гр. Четирите степени за печене на хляб правят коричката различно препечена според индивидуалните предпочитания. На нас лично най-много ни харесва третата степен - тъмно. Коричката става хрупкава, ароматна и изключително вкусна.

    Един хляб е готов средно за около 3,5 часа в зависимост от неговият грамаж и степента на изпичане. Много е важно, че съда за печене е достатъчно голям и разполага с две бъркалки, които равномерно бъркат продуктите.

    Освен за хляб има функции само за тесто, за сладък хляб, за паста, за сладко и др. Има много ясна книжка срецепти, както и мерителна лъжичка и чаша. Силно препоръчвам, да си вземете хлебопекарна, особено в зимните дни ароматът на прясно изпечен хляб в къщи е неустоим, а става лесно почти без усилия. Най-големият проблем е, че хлябът е изкушаващо вкусен и бързо се наддават килограми
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.01.22 12:49#2МиссаМиссаПомощник ГотвачРегистрация: 09.02.17Град: Велико ТърновоОтговори: 85от: Хлебопекарна, от която съм доволнаОооо поздравления за доброто Ви попадение, а нашата на горение е с 1 бъркалка и създава проблем. Самата форма за печене изпуска от течните продукти поставени вътре и става неприятно - явно е някакво уплатнение. Не е лоша като работа иначе, но вече я ползваме рядко.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest