Gotvach.bg»Форум»Говорилник»Липсва ли ви нещо в кухнята, което мечтаете да имате?

Липсва ли ви нещо в кухнята, което мечтаете да имате?

  • 01.02.16 06:56#1Радомира МихайловаРадомира МихайловаЧиракРегистрация: 29.12.15Град: Нова ЗагораОтговори: 99Липсва ли ви нещо в кухнята, което мечтаете да имате?Ако някой ви попита каква липсва във вашата кухня...какво удобство, а искате да го имате...какво ще е? При мен например сандвич тостер или кафемашина Dolce Gusto Второто е малко глезотия, ама кой не би искал да се поглези, ако има възможност?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.04.16 12:25#2Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Липсва ли ви нещо в кухнята, което мечтаете да имате?Липсва ми пространството в кухнята. И аз вадя уредите от кутиите. А кафе машината ми се повреди.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.04.16 12:03#3Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: Липсва ли ви нещо в кухнята, което мечтаете да имате?Много искам мултикукар ОтговорОтговор с цитат
  • 14.05.16 11:32#4Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Липсва ли ви нещо в кухнята, което мечтаете да имате?Последно искам кафемашина.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.05.16 11:50#5Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Липсва ли ви нещо в кухнята, което мечтаете да имате?Аз много харесвам всякакви чинийки,тенджерки и посуда.Влюбена съм в приборите на Луминарк,уникално красиви.Имам един техен сервиз,който пазя само за специални случаи.Наскоро си купих и два японски ножа,по които бях луднала и още не съм ги използвала,направо ми е жал да ги разпечатам.Искам и едно хубаво чугунено барбекю,почти всеки уикенд през лятото ходим на пикник и едно хубаво барбекю много ще ми е от полза ОтговорОтговор с цитат
  • 14.05.16 11:54#6Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Липсва ли ви нещо в кухнята, което мечтаете да имате?Сия и аз като теб харесвам много красиви комплекти от чинии, но за жалост не мога да си позволя да си купувам. Много обичам прибори и покривки и на други разни принадлежности да има цветя. Днес даже си купих пердета на много нежни цветя, за кухнята.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.05.16 12:05#7Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Липсва ли ви нещо в кухнята, което мечтаете да имате?simpoliq :Сия и аз като теб харесвам много красиви комплекти от чинии, но за жалост не мога да си позволя да си купувам. Много обичам прибори и покривки и на други разни принадлежности да има цветя. Днес даже си купих пердета на много нежни цветя, за кухнята.

    И аз съм така,когато видя някъде чинии,прибори и особено глинени съдове си купувам,но не ги използвам,направо ми е мания-чинии по един брой имам за цял батальон,ама си ми стоят по шкафовете.Имам една любима чиния със сини цветлета,нея никой не ми я пипа,отредено и е специално място в кухнята и ми носи късмет.Много конкурси съм спечелила с рецепти снимани с нея..откачалка съм ))
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.05.16 12:19#8Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Липсва ли ви нещо в кухнята, което мечтаете да имате?Моята кухня е малка и съответно имам малко шкафове. А би ли участвала в Мастър шеф? или в предване на живо, а може би си участвала не зная.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.05.16 12:27#9Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Липсва ли ви нещо в кухнята, което мечтаете да имате?О не,в никакъв случай.Аз обичам домашната кухня и съм далеч от засукани ястия и гурме глупости.В Мастър шеф участвах миналата година но в конкурса им за рецепта във фейсбук и моята рецепта взе първото място,иначе не бих се подложила на тоя стрес,а дори и сега не ги гледам,направо развалят хубавото предаване.Няма такава пародия като българската му версия. ОтговорОтговор с цитат
  • 18.05.16 03:02#10Албена АсеноваАлбена АсеноваГуруРегистрация: 08.05.13Град: ВарнаОтговори: 482от: Липсва ли ви нещо в кухнята, което мечтаете да имате?Липсва ми пространство и най- вече време.Мечтая си за просторна кухня с шкафове в които ще мога да прибирам всичко,за да няма нищо друго на плота освен няколко кокетни саксийки с подправки.А най-вече ми липсва време за да направя или да се науча да правя и нещата в които съм се проваляла.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.05.16 02:49#11К КК КГотвачРегистрация: 04.02.16Град: ЛомОтговори: 58от: Липсва ли ви нещо в кухнята, което мечтаете да имате?На мен все ми липсват шкафове, защото винаги има какво да сложитиОтговорОтговор с цитат
  • 15.07.16 08:00#12Христилияна ДимитроваХристилияна ДимитроваМастър ШефРегистрация: 04.06.16Град: ПлевенОтговори: 238от: Липсва ли ви нещо в кухнята, което мечтаете да имате?И аз като повечето искам по в голям а кухня, моята е до с та майка. Иначе от уредите искам електронна везна и кухненски робот.ОтговорОтговор с цитат
  • 15.07.16 08:50#13ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Липсва ли ви нещо в кухнята, което мечтаете да имате?аз имам кафе машина Делонге прави страхотно кафе ,но искам други дребни неща ,моя пош също се скапа но това не е беда ОтговорОтговор с цитат
  • 19.07.16 02:12#14Monika IvanovaMonika IvanovaМастър ШефРегистрация: 10.04.16Град: ЛомОтговори: 252от: Липсва ли ви нещо в кухнята, което мечтаете да имате?кафемашината ми се счупи и това ми трябва най- спешно, иначе за глезнята после в списъка са тенджера под налягане и оребрен тиганОтговорОтговор с цитат
  • 19.07.16 05:16#15ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Липсва ли ви нещо в кухнята, което мечтаете да имате?Благодаря Радомира ,все някога ще се сбъдне и моето желание Като погледна уж всичко си имам ,но човек все иска още и още за да му е по удобно в кухнята ОтговорОтговор с цитат
  • 20.07.16 09:12#16Радомира МихайловаРадомира МихайловаЧиракРегистрация: 29.12.15Град: Нова ЗагораОтговори: 99от: Липсва ли ви нещо в кухнята, което мечтаете да имате?vili61 :Благодаря Радомира ,все някога ще се сбъдне и моето желание Като погледна уж всичко си имам ,но човек все иска още и още за да му е по удобно в кухнята

    За нищо, и колко познато ми звучи това с още и още, като влеза в магазин за домащни потреби или някое левче направо пощурявам...но някак все устоявам
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest