Gotvach.bg»Форум»Начинаещи кулинари»Начало на кулинарния ви живот

Начало на кулинарния ви живот

  • 23.02.16 12:11#1Джемиле ЧешлиеваДжемиле ЧешлиеваМастър ШефРегистрация: 07.01.16Град: БориноОтговори: 554Начало на кулинарния ви животКак започна кулинарния ви живот? Спомняте ли си първото ястие, което сготвихте? Аз сготвих картофена манджа. Малко запръжката не се беше получила, но сега вече доста напреднах.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.08.16 08:47#2Христилияна ДимитроваХристилияна ДимитроваМастър ШефРегистрация: 04.06.16Град: ПлевенОтговори: 238от: Начало на кулинарния ви животОт ученичка имах опити да готвя.Основно приготвях палачинки,но страста ми към кулинарията се прояви когато бях по майчинство.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.08.16 09:34#3Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Начало на кулинарния ви животвинаги съм обичала храната, от малка все се ровех в кухнята, после като поотраснах хобито ми беше да правя хляб и питки, обожавам тестото и много се занимавах.Сега нямам това време,но винаги като имам възможност си меся домашен хляб.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.08.16 12:40#4Теодора МещероваТеодора МещероваПомощник ГотвачРегистрация: 25.02.16Град: СвищовОтговори: 217от: Начало на кулинарния ви животАз обожавам готвенето и винаги се старая да търся нови идеи. От малка си мечтая да стана готвач и да работя в професионална кухня. И ето, че мечтата ми се сбъдна, в момента работя това, което обожавам да правя! Най~ обичам да готвя италианската кухня, особено лазанята, всички вкъщи я обожаваме. ОтговорОтговор с цитат
  • 26.08.16 10:45#5VeselinaVeselinaИноваторРегистрация: 22.06.16Град: -Отговори: 235от: Начало на кулинарния ви животПървите ми опити бяха с правенето на палачинки с брашно, яйца, прясно мляко, малко сода, захар и олио;пържени филийки с смес от яйца, малко сол и прясно мляко;кекс със сладко, кисело мляко, олио, захар, брашно, яйца, сода и какао. Бях на 17 г.т.е не много малка.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.08.16 05:46#6VeskaVeskaНовакРегистрация: 03.02.16Град: ПоповоОтговори: 50от: Начало на кулинарния ви животПилешко с ориз беше първото което сготвих. За съжаления нямах майка която да ме научи да готвя, та стринка ми ми показа как да си наготвя пилешкото с ориз. За пръв път стана много вкусно.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.16 12:17#7Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Начало на кулинарния ви животОще от дете в началните класове бях се записала за кръжоци по кулинарство, харесваше ми много. Кое съм сготвила първо нямам спомен.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.10.16 01:28#8ГЕРГАНА ЯНКОВАГЕРГАНА ЯНКОВАИноваторРегистрация: 20.07.16Град: ХасковоОтговори: 63от: Начало на кулинарния ви животПървото нещо, което направих беше торта. От тогава се запалих по кулинарията. Обичам да украсявам торти и месни блюдаОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest