Gotvach.bg»Форум»Говорилник»С какво се храните на работното ви място?

С какво се храните на работното ви място?

  • 16.10.16 11:28#1Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428С какво се храните на работното ви място?С какво се храните на работното ви място, носите ли си храна от вкъщи или си купувате нещо?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.10.16 02:13#2ГЕРГАНА ЯНКОВАГЕРГАНА ЯНКОВАИноваторРегистрация: 20.07.16Град: ХасковоОтговори: 63от: С какво се храните на работното ви място?Различно... понякога си нося, друг път с колежки обядваме по заведенията за бързо храненеОтговорОтговор с цитат
  • 23.10.16 08:39#3Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: С какво се храните на работното ви място?Понякога си нося кутийка с храна от вкъщи, друг път си купувам закуска, която обикновено е мазна и след това безкрайно се упреквам, че съм я изяла... ОтговорОтговор с цитат
  • 23.10.16 10:44#4marcheva14marcheva14Мастър ШефРегистрация: 21.11.12Град: СофияОтговори: 215от: С какво се храните на работното ви място?В момента съм в дълъг отпуск и се храня вкъщи, но да си кажа честно аз на обяд не ям когато съм си у дома. Пропускам обяда и към 16-17 ч нещо хапвам набързо и май това ми е за цял ден. В службата се храним навън с колегите в близкия ресторант, но аз малко ям на обяд защото ми се доспива след това. Храна никога не си нося от вкъщи, нямам такъв навик, а и колегите не го правят също. Ресторанти наоколо колкото искаш. С junk fuud никога не се храня , а и не обичам такъв вид храна.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.11.16 05:30#5гина райчевагина райчеваНовакРегистрация: 18.02.16Град: КесаревоОтговори: 55от: С какво се храните на работното ви място?Ами аз кадето работя си имаме стол но понякога си правя сандвичи или си купувам закуски различноОтговорОтговор с цитат
  • 04.11.16 05:34#6Албена АсеноваАлбена АсеноваГуруРегистрация: 08.05.13Град: ВарнаОтговори: 482от: С какво се храните на работното ви място?С бонбони .Не лъжа!ОтговорОтговор с цитат
  • 03.01.17 01:59#7Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: С какво се храните на работното ви място?Понякога си правя сандвичи от вкъщи, друг път хапвам нещо на бързо - баничка, хот - дог, дюнер.ОтговорОтговор с цитат
  • 09.01.17 11:15#8D. ManolovaD. ManolovaНовакРегистрация: 08.01.17Град: СофияОтговори: 9от: С какво се храните на работното ви място?От всичко по малко - когато имам нещо вкусно си нося от вкъщи, като нямам нищо си купувам нещо от топлата витрина на супера или си поръчвам обяд от някое близко заведениеОтговорОтговор с цитат
  • 13.01.17 07:23#9Величка ЩърбановаВеличка ЩърбановаМастър ШефРегистрация: 07.12.16Град: ПловдивОтговори: 231от: С какво се храните на работното ви място? Аз работя в ресторант!..... Храненето ми е лично избирателно - имам такава възможност. Ако някой от колегите е готвил за обедно меню нещо интересно, демек, което не съм опитвала ....
    Или пък ако съм на някаква диета, понякога си нося. Сега от близо две седмици съм си занесла мой си микс от пълнозърнести ядки и сушени плодове - мъча се да си създам навик да закусвам. Понякога обаче не ми остава време за каквото и да било хапване.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.01.17 08:55#10Marina Ivanova BotevaMarina Ivanova BotevaНовакРегистрация: 17.01.17Град: Нови ханОтговори: 8от: С какво се храните на работното ви място?При нас носят от една детска кухня храна и ние с колежката хапваме и ние от нея. Доста добре им се получава ОтговорОтговор с цитат
  • 19.01.17 07:05#11Нина ИвановаНина ИвановаМастър ШефРегистрация: 03.01.17Град: СофияОтговори: 150от: С какво се храните на работното ви място?Когато съм на работа хапвам предимно от заведения за бързо хранене и то не много полезни неща ОтговорОтговор с цитат
  • 20.11.21 02:15#12Райна АговаРайна АговаНовакРегистрация: 19.11.21Град: ТърговищеОтговори: 53от: С какво се храните на работното ви място?Предпочитам да си нося от вкъщи, но понякога хапвам и от заведения за хранене.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest