Gotvach.bg»Форум»Говорилник»Готвач - топла кухня за 4звезден хотел

Готвач - топла кухня за 4звезден хотел

  • 29.11.11 01:33#1Easy ConsultEasy ConsultНовакРегистрация: 19.07.11Град: -Отговори: -Готвач - топла кухня за 4звезден хотелЗдравейте,

    В момента наш клиент - 4 звезден хотел - набира готвачи-топла кухня. Основното изискване към потенциалния кандидат е опит в хотел и разбира се добри познания при подготвянето на ястия. Ако имате познат, който проявява интерес или самият Вие се интересувате, можете да се свържете с нас на имейл plamena.tsvetanova@easyconsultbg.com, където ще можете да получите повече информация за позицията и съответно можете да препратите автобиографията си.

    Благодаря за вниманието
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.16 09:06#2Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Готвач - топла кухня за 4звезден хотелИмам опит в хотелите и познания при приготвянето на ястия и мисля че ставам за дегустатор на топла кухня, ако имате интерес ми пишете ОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.16 10:10#3Теодора МещероваТеодора МещероваПомощник ГотвачРегистрация: 25.02.16Град: СвищовОтговори: 217от: Готвач - топла кухня за 4звезден хотелАз също съм работила в хотели, предимно по морето. Ако искате, ще Ви пиша. Хубав ден.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.10.16 12:59#4Мартина ТраковаМартина ТраковаПомощник ГотвачРегистрация: 17.07.12Град: СофияОтговори: 448от: Готвач - топла кухня за 4звезден хотелКато се има предвид кога е пусната обявата,май няма смисъл! ОтговорОтговор с цитат
  • 10.10.16 07:25#5ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Готвач - топла кухня за 4звезден хотелсезона е в края си няма смисъл ,но не си мислете че е лесно ,знам от дъщеря си всяко лято е на морето в кухнята -иска се здраво д .... ОтговорОтговор с цитат
  • 10.10.16 07:30#6Теодора МещероваТеодора МещероваПомощник ГотвачРегистрация: 25.02.16Град: СвищовОтговори: 217от: Готвач - топла кухня за 4звезден хотелВили, на мен ли го казваш? Цяло лято ми се спря тока! ОтговорОтговор с цитат
  • 10.10.16 07:36#7ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Готвач - топла кухня за 4звезден хотелнапълно те разбирам Теодора и тя работеше в топла кухня с големите тигани по 15 часа в жегата ,но така е у нас едни живеят добре а ,други се трудят да си платят сметките ОтговорОтговор с цитат
  • 10.10.16 07:38#8Теодора МещероваТеодора МещероваПомощник ГотвачРегистрация: 25.02.16Град: СвищовОтговори: 217от: Готвач - топла кухня за 4звезден хотелЦяло лято готвех като луда по 5 манджи на смяна, понякога съм готвила и повече. Прибираш се добит от работа и даже нямаш време за море- за 6 месеца съм ходила два пъти на плажОтговорОтговор с цитат
  • 10.10.16 08:28#9Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Готвач - топла кухня за 4звезден хотелОх, така е ! Аз се хванах един месец ваканцията в пицария и направо се побърках от работа за минималната заплата.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.10.16 10:32#10Теодора МещероваТеодора МещероваПомощник ГотвачРегистрация: 25.02.16Град: СвищовОтговори: 217от: Готвач - топла кухня за 4звезден хотелТака е, Веси! Вербувят ни за малко пари! Колкото и да се стараеш и да показваш, че можеш, все има недоволни ОтговорОтговор с цитат
  • 11.10.16 07:34#11ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Готвач - топла кухня за 4звезден хотелДъщеря ми каза ,че не толкова работата колкото отношението на шефовете е зле ,все недоволни В края на сезона на всички е дал бонус по 100 лв за работа ,но тя не си мълчи като мен много говори и на нея нищо не даде ,а както каза Теодора се уби от работа Ей това е гадно ,няма да похвалиш човека за труда му ,но ще го стъпчиш да се чувства нищожен -това не ми харесва при нас по морето В др държави не е така Работодателя знае че работиш за него ,дава ти храна ,дрехи и бонуси как да не дадеш всичко от себе си за този човек Това го знам от моя позната работила в таверна в ГърцияОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest