Gotvach.bg»Форум»Здравословно Хранене»Колко е важно пиенето на вода

Колко е важно пиенето на вода

  • 05.12.10 02:34#1MALINAMALINAНовакРегистрация: 05.12.10Град: -Отговори: 1Колко е важно пиенето на водаНа 59 години съм, миналата седмица ме оперираха от рак на дебелото черво, почти не пиех вода до този момент. Затова Ви моля да пиете вода, много е важно!!!

    У уважение манда.
    Манда
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.07.16 01:02#2marcheva14marcheva14Мастър ШефРегистрация: 21.11.12Град: СофияОтговори: 215от: Колко е важно пиенето на водаДа, много е важно тази вода, а направо я забравям. Не обича да пия течности, каквито и да било, едно кафе сутрин ми стига и това е. Някъде привечер се сещам и започвам да броя чашите с вода, които трябва да изпия, то тази работа така не става. Най-много до един литър да стигна и то с мъка направо и това е. А колко много е важно, не толкова за кожата ни, а най-вече за ставите ни. Понеже се храня общо взето слабо, малко плодове и евентуално филийка черен хляб, малко кисело мляко и как после да ми се пие вода....не става така. Не съм и много по храната, а с месото направо съм скарана...хапвам защото е необходимо, ама без огромно удоволствие. Ако имам банани като плодове, направо отказвам всичко друго, те са ми достатъчни. Определено мога да си живея само с праскова и банани.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest