Халогенна фурна

  • 29.12.10 04:43#1Rosi TrifonovaRosi TrifonovaАдминистраторРегистрация: 11.04.16Град: -Отговори: 16Халогенна фурнаЗдравейте, от известно време имам халогенна фурна, но не знам много рецепти, които да приготвям с нея. Ако някои има вече опит с тази печка, ще се радвам да го сподели :wink:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.11 05:51#2GalinaGalinaНовакРегистрация: 10.01.11Град: -Отговори: 3от: Халогенна фурнаВсичко се готви в тази фурна. Имам я вече втора година и забравих за печката. Става бързо и здравословно. Можеш пица да изпечеш, банички, картофи, хляб, всякакво месо на скаричката или в тавичка, десерт, плодове и т.н. Само супи не стават. ОтговорОтговор с цитат
  • 02.03.11 03:30#3simonasimonaНовакРегистрация: 02.03.11Град: -Отговори: 1от: Халогенна фурнаИ аз си взех халогенна фурна. Може ли да ми кажете някои рецепти, но по-подробно как се правят.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.03.11 03:45#4GalinaGalinaНовакРегистрация: 10.01.11Град: -Отговори: 3от: Халогенна фурнаrosi :Здравейте, от известно време имам халогенна фурна, но не знам много рецепти, които да приготвям с нея. Ако някои има вече опит с тази печка, ще се радвам да го сподели :wink:

    Всичко се готви в тази фурна, без супи. Става здравословно и вкусно. Мазнините изтичат на дъното и е супер като вкус. Може да се ползва тавичка за някои храни и десерти.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.04.11 12:14#5Rosi TrifonovaRosi TrifonovaАдминистраторРегистрация: 11.04.16Град: -Отговори: 16от: Халогенна фурнаАми аз опитах да опека пиле с картофи и да си кажа честно, пилето се поопече, но картофите изгоряха отвъх, а бяха сурови. Също и това с готвенето на пластове, това, което е на дъното на тавата, при условие, че отгоре има нещо друго, грам не се готви. И как става всичко ? Примерно ориз с гъби получава ли се ? Защото при мен оризът тотално отказва да се готви. Може бия моята фурна е дефектна. Иначе наденици, пържоли, сандвичи, баници се получават.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.05.11 12:01#6АниАниНовакРегистрация: 20.05.11Град: -Отговори: 1от: Халогенна фурнаAloha :Всичко се готви в тази фурна. Имам я вече втора година и забравих за печката. Става бързо и здравословно. Можеш пица да изпечеш, банички, картофи, хляб, всякакво месо на скаричката или в тавичка, десерт, плодове и т.н. Само супи не стават.


    А къде са рецептите за всички тези ястия ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.01.12 09:30#7elisavetaelisavetaНовакРегистрация: 20.01.12Град: ПловдивОтговори: 1от: Халогенна фурнаAloha :Всичко се готви в тази фурна. Имам я вече втора година и забравих за печката. Става бързо и здравословно. Можеш пица да изпечеш, банички, картофи, хляб, всякакво месо на скаричката или в тавичка, десерт, плодове и т.н. Само супи не стават. ОтговорОтговор с цитат
  • 02.02.12 03:08#8antoanetaantoanetaНовакРегистрация: 02.02.12Град: ПлевенОтговори: 3от: Халогенна фурна всичко сготвено на лампа все едно печено на слънце чакай да стане съвет не си купувайте не си купувайте такова чудо не отговаря на описанието става 2-3 пъти по бавно от описаното ОтговорОтговор с цитат
  • 02.02.12 03:11#9antoanetaantoanetaНовакРегистрация: 02.02.12Град: ПлевенОтговори: 3от: Халогенна фурнав тавичка запича само от горе от долу остава суровоОтговорОтговор с цитат
  • 02.02.12 03:16#10antoanetaantoanetaНовакРегистрация: 02.02.12Град: ПлевенОтговори: 3от: Халогенна фурна всичко сготвено на лампа все едно печено на слънце чакай да стане съвет не си купувайте не си купувайте такова чудо не отговаря на описанието става 2-3 пъти по бавно от описаното ОтговорОтговор с цитат
  • 30.04.16 11:06#11Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: Халогенна фурнаот долу до колкото знам стават сурови ястиятаОтговорОтговор с цитат
  • 30.04.16 11:34#12Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Халогенна фурнаползвала съм я точно два пъти,не ми е особенно нужнаОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest