Gotvach.bg»Форум»Българска Кухня»Коя е любимата ви бабина рецепта?

Коя е любимата ви бабина рецепта?

  • 08.01.16 01:59#1Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339Коя е любимата ви бабина рецепта?Няма човек, който да не помни гозбите на своята баба. Разкажете коя вкусотия ви е любима и споделете рецепта, ако може. Нека заедно научим старите рецепти, който са толкова вкусни, че поколения наред се хранят с тях.

    Моята най-любима бабина рецепта е за Яхния с ребра, шарен боб и картофи
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.08.16 12:22#2ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Коя е любимата ви бабина рецепта?Баба ми лека и пръст беше готвачка ,а дядо ми по майчина линия беше ловджия Когато имаше убит див заек баба готвеше вкусна манджа с заешко ,много лук ,домати ,сини сливи Захлупваше тенджерата с капак После замесваше малко тесто от вода и брашно и с него залепваше капака към тенджерата Готвеше се дълго на бабината печка ,но вкусът помня и до днес По вкусно нещо не съм хапвала до сега Този мил спомен ще помня докато съм жива ОтговорОтговор с цитат
  • 14.08.16 10:18#3VeselinaVeselinaИноваторРегистрация: 22.06.16Град: -Отговори: 235от: Коя е любимата ви бабина рецепта?Това са тиганици с пудра захар и пандишпаново руло.Правеше ги уникално вкусни.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.16 10:19#4Албена АсеноваАлбена АсеноваГуруРегистрация: 08.05.13Град: ВарнаОтговори: 482от: Коя е любимата ви бабина рецепта?Лятна манджа със зеленчуци.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest