Gotvach.bg»Форум»Кухненско оборудване и техника»Основни правила при избор на кухненски нож

Основни правила при избор на кухненски нож

  • 10.01.16 06:19#1Мария БеженарМария БеженарНовакРегистрация: 07.01.16Град: БургасОтговори: 20Основни правила при избор на кухненски ножИзборът и закупуването на кухненски нож може на пръв поглед да изглежда като лесна задача, но вземайки предвид дългия период от време, за който се прави подобна инвестиция, винаги е по-добре да си изберем нож с високо качество, изработен от устойчив материал и, разбира се, който да ни бъде удобен за ползване. ърво е нужно да отбележим, че не всички кухненски ножове са еднакви.

    Често, някоя известна марка може да ви предложи ножове с ниско качество, но на висока цена. Възможно е да се намери и добро качество на достъпна цена, от по-малко популярна марка. Тъй като цената не винаги е признак за високо качество, е най-важно да знаете от какъв нож имате нужда и да изберете такъв, който да ви предостави максимална безопасност и комфорт при работа.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.01.16 03:04#2Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339от: Основни правила при избор на кухненски ножКато ми хатеса на вод,дръжката да е удобна и да има хубаво острие....взимам го.Не съм от хората,който се чудят много,много за каквото и да било.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.01.16 03:33#3Мартина ТраковаМартина ТраковаПомощник ГотвачРегистрация: 17.07.12Град: СофияОтговори: 448от: Основни правила при избор на кухненски ножМного правилно е казала Ирина,дръжката да е удобна и остър връх.Ножовете Терна на Велико Търново не са лоши.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.01.16 01:20#4МаринаМаринаПомощник ГотвачРегистрация: 11.11.13Град: БлагоевградОтговори: 340от: Основни правила при избор на кухненски ножJolie_ :Като ми хатеса на вод,дръжката да е удобна и да има хубаво острие....взимам го.Не съм от хората,който се чудят много,много за каквото и да било.

    И за мен е най-важно да ми е удобна дръжката, тъй като готвя предимно с големи и масивни ножове.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.04.16 11:11#5Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: Основни правила при избор на кухненски ножполезна информация от МарияОтговорОтговор с цитат
  • 30.04.16 11:11#6Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: Основни правила при избор на кухненски ножза която благодаряОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest