Gotvach.bg»Форум»Диети и Отслабване»Опитът ни с диетите

Опитът ни с диетите

  • 13.01.16 10:00#1Пламенова КристинПламенова КристинПомощник ГотвачРегистрация: 02.01.16Град: ИсперихОтговори: 308Опитът ни с диетитеПрави ми впечатление, че тук много хора сме по диетите и това май са най-дискутираните теми. Интересно ми е при вас кога започнаха да се появяват проблемите с килограмите.

    Кога за пръв път се почувствахте "пухкави" и опитахте някоя диета? Какво ви мотивира? Какви са били ползите и вредите от диетите? Ако сте имали големи амплитуди в теглото, кога сте се чувствали физически най-добре?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.01.16 10:06#2Мариела ХристоваМариела ХристоваПомощник ГотвачРегистрация: 07.01.16Град: АхелойОтговори: 402от: Опитът ни с диетитеЧувствам се "пухкава" откакто родих и все още не мога да си възвърна предишните килограми. Диета не съм опитвала, но се старая максимално да се храня балансирано - по на често и по по малко.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.01.16 10:04#3Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: Опитът ни с диетитеКогато бях на около 20 години бях леко закръглена и се подложих на диета, и така сега повече от 10 години след това съм във форма.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.02.16 08:10#4Стоян КарагьозовСтоян КарагьозовНовакРегистрация: 01.04.11Град: ВарнаОтговори: 38от: Опитът ни с диетитеАз винаги съм си бил пухкав и никога това не ми е пречило.Но с напредъка на годините започнах да имам проблеми с краката,кръста,откриха ми и диабет,а и не се чувствах добре в кожата си.Абе,не се харесвам.За това реших да се подложа на някаква диета.Прочетох сума ти информация,влизах в разни женски и докторски форуми,купувах си разни илачи и чайове за отслабване.И...цък...нищо.Разделно хранене,протеинови диети,Дюкан и др.Не става бе,не става.Реших да пробвам с 90-дневната.Но за моя жалост я започнах на 15 октомври.Да,де,ама дойде декември и започнаха големите празници.Как да спазвам диетата?
    И ето до какъв извод стигнах.За всеки човек диетата е различна.Зависи от години,пол,семеен статус,работа,свободно време и степен на наднормено тегло.Истината е:Никакви газирани напитки и измислени сокове от магазина,без бял хляб(аз си купувам многозърнест селски хляб с лимец от СБА-1.55 лв.за 400 грама),месо-само чисто,немазно,максимум два пъти в седмицата,риба-минимум два пъти в седмицата.Хранене-до 20.00 часа,ако след това огладнея-ябълка,мандарина или портокал.Повече вървене.Всеки ден по 3-4 километра.Ако сте жена с килограми над 90,а мъж над 100,не се препоръчва(направо забраняват)бягането и фитнеса.Алкохол-Само в събота и/или неделя на обяд водка 100 грама и чашка вино.Вода-30 грама на килограм тегло.Ако сте 100 кг-минимум 3 литра вода на ден.Максималното отслабване трябва да е 3-5% от теглото ви на месец.Не се нахвърляйте на бързото отслабване.
    Успех
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.02.16 10:44#5ИвелинаИвелинаЧиракРегистрация: 01.02.16Град: КарловоОтговори: 269от: Опитът ни с диетитеЧувала съм, че има голям ефект от 90-дневната диета.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.02.16 02:28#6Джемиле ЧешлиеваДжемиле ЧешлиеваМастър ШефРегистрация: 07.01.16Град: БориноОтговори: 554от: Опитът ни с диетитеВсеки е на тема диета, а готвят и качват всякакви калорични вкусотии.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.02.16 02:49#7Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Опитът ни с диетитеПроблемите с "пухкавостта" се появява с напредъка на годините. Появят се болежки - обездвижат те, хормоналният баланс се наруши и т.н. Но истината е , че колкото и да ви коства, не пренебрегвайте спорта. А диетите не мога да ги спазвам. Опитвала съм да се храня разделно и това е нещо.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.02.16 12:45#8Джемиле ЧешлиеваДжемиле ЧешлиеваМастър ШефРегистрация: 07.01.16Град: БориноОтговори: 554от: Опитът ни с диетитеНе съм се подлагала на диета до сега, но съм чувала хубави отзиви за 12-девна диета и разделното хранене.ОтговорОтговор с цитат
  • 11.02.16 07:58#9ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Опитът ни с диетитеМомичета като ви гледам как изглеждате нито Джемиле нито Веселина имате нужда от диети ,защото сте млади Наистина с годините се трупат кила и се нарушава хормоналния баланс При заболяване на щитовидна жлеза като мен ,също се напълнява и много трудно се сваля Сега опитвам един рекламиран продукт - плодовете на Годжи бери и след време ще ви кажа дали си струва парите Един съвет от мен не поръчвайте от сайта там е обявено намаление 50 % от 90 лв ,на 45 плюс 4 лв доставка но никъде не пише че е само 150 грама това са шарлатани Отидох в Бургас и в Кауфланд видях пакет годжи бери 300 гр за цена от 9.99 Отваряйте си очите ,затова ви споделям да не се лъжете да купувате от сайтове !ОтговорОтговор с цитат
  • 11.02.16 08:14#10Албена АсеноваАлбена АсеноваГуруРегистрация: 08.05.13Град: ВарнаОтговори: 482от: Опитът ни с диетитеАз съм на диета само нощно време. ОтговорОтговор с цитат
  • 12.02.16 10:21#11Стоян КарагьозовСтоян КарагьозовНовакРегистрация: 01.04.11Град: ВарнаОтговори: 38от: Опитът ни с диетитеАз съм на три диети,защото с една не мога да се нахраня.
    1.Разделно хранене-Салатата и предястието в кухнята,а основното и десерта-в хола.
    2.Зърнена диета-ям каквото зърна.
    3.Строга диета-ям всичко и гледам строго. :evil:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.02.16 11:09#12ИвелинаИвелинаЧиракРегистрация: 01.02.16Град: КарловоОтговори: 269от: Опитът ни с диетитеАз честно казано съм се опитвала да спазвам диети, и то диети, които никак не са полезни... С гладуване... Свалям няколко килограма и вече умирам от глад и се наяждам. После качвам двойно повече и вече спрях и да опитвам. ОтговорОтговор с цитат
  • 28.02.16 11:28#13Гергана ГеоргиеваГергана  ГеоргиеваГуруРегистрация: 19.01.16Град: РадомирОтговори: 527от: Опитът ни с диетитеКогато съм спирала хляба и сладките неща,и не се храня след 6 часа вечерта,винаги дава резултатОтговорОтговор с цитат
  • 24.04.16 09:16#14Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: Опитът ни с диетитеАз от две години насам качих много, но не пазя диети, лятото свалям по-малко, изразходвам много енергия, а вечер гледам да ям по-лека храна.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.07.16 04:50#15Monika IvanovaMonika IvanovaМастър ШефРегистрация: 10.04.16Град: ЛомОтговори: 252от: Опитът ни с диетитеИмаше ли ефект с годжи берито, защото аз вземам от време на време просто за здраве си похапваме, но не съм пък знаела, че е и за отслабване?ОтговорОтговор с цитат
  • 07.07.16 06:23#16ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Опитът ни с диетитеГоджи бери хапвах цял месец нищо не стана пак съм си същата -нищо не съм свалила ))ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest