Срещате ли грешки в сайта?

  • 22.01.16 02:47#1AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103Срещате ли грешки в сайта?Здравейте всички,

    интересува ни персоналното ви мнение. Напоследък сървърите ни, поради увеличаващите се потребители и хакерски атаки, с които се сблъскваме, изпитват затрудения.

    Екипът ни постоянно работи по подобряването на сайта, затова е важно мнението ви. Срещате ли грешки в сайта и какви? Кога се е случило това? Ако ви се появи нова грешка пишете тук след това, за да знаем кога е имало проблеми.

    Мерси!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.01.16 03:00#2Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Срещате ли грешки в сайта?Здравейте! Снощи исках да добавя рецепта и още на заглавието разбрах че нещо не е добре. Не ми отчете дали името е свободно или не.Излязох и пак влязох мислех че е от нета. Дълго време неможах да влезна. Днес всичко е ОК.ОтговорОтговор с цитат
  • 22.01.16 03:12#3МаринаМаринаПомощник ГотвачРегистрация: 11.11.13Град: БлагоевградОтговори: 340от: Срещате ли грешки в сайта?Вчера когато влизах половината потребители бяха изтрити за момент.ОтговорОтговор с цитат
  • 22.01.16 04:10#4AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103от: Срещате ли грешки в сайта?Вчера вечерта след 12 имахме засилени хакерски атаки, които доведоха до пренатоварване на сървърите ни.

    Темата ще стои отворена, ще се радвам да пишете ако забележите нещо ново и необичайно.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.01.16 10:59#5Пламенова КристинПламенова КристинПомощник ГотвачРегистрация: 02.01.16Град: ИсперихОтговори: 308от: Срещате ли грешки в сайта?Не знам дали се брои, но снощи след полунощ близо 2-3 часа не можех да вляза в сайта. Същото стана и по-към сутринта, но за кратко.ОтговорОтговор с цитат
  • 23.01.16 11:21#6AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103от: Срещате ли грешки в сайта?Последните два дни от 12.30 вечерта до 8 сутринта имаме масивни хакерски атаки, които задръстват сървърите ни от милиони заявки. Явно развитието на сайта не се харесва на мнозина.

    Ние продължаваме напред и играта ни ще става още по-интересна, а наградите още по-хубави!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.01.16 12:11#7Пламенова КристинПламенова КристинПомощник ГотвачРегистрация: 02.01.16Град: ИсперихОтговори: 308от: Срещате ли грешки в сайта?Дръжте се, че без вас семейството ще стои гладно :kiss:ОтговорОтговор с цитат
  • 24.01.16 12:14#8Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Срещате ли грешки в сайта?Какво искат да постигнат с това хакерстване?ОтговорОтговор с цитат
  • 24.01.16 12:30#9AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103от: Срещате ли грешки в сайта?Какво искат да постигнат незнам, но хвърлят огромни ресурси, за да задръстят сървърите ни и тези да спрат да работят нормално, докато не се рестартират или блокираме натрапниците. И всичко става през ноща или сутрин много рано когато няма админ да реагира

    За съжаление това е човешката същност, докато някои се опитат да изградят нещо, други се опитват да го разрушат :evil:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.01.16 12:45#10Мартина ТраковаМартина ТраковаПомощник ГотвачРегистрация: 17.07.12Град: СофияОтговори: 448от: Срещате ли грешки в сайта?Миналата седмица след като споделих дадена рецепта във фейсбук,имаше доста коментари ,че не могат да я видят и излиза ерор 505.Някой беше публикувал в коментарите рецептата и ефектът от споделянето изгуби смисъл. :n: Мисля ,че вече проблема го няма,поне за сега.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.01.16 12:52#11МаринаМаринаПомощник ГотвачРегистрация: 11.11.13Град: БлагоевградОтговори: 340от: Срещате ли грешки в сайта?Мартина :Миналата седмица след като споделих дадена рецепта във фейсбук,имаше доста коментари ,че не могат да я видят и излиза ерор 505.Някой беше публикувал в коментарите рецептата и ефектът от споделянето изгуби смисъл. :n: Мисля ,че вече проблема го няма,поне за сега.

    Може да е било в следствие на това което съм написала в по-горният пост. Вашият профил също имаше на вид, че е изтрит. Днес пък се случи с моят. Пиша отново по този проблем, не за да спамя, а за да са на ясно админите, че проблемът продължава и го има дори и през деня. А относно хакерските атаки - най-вероятно не коректна конкурентска атака...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.01.16 02:39#12Мария БожиловаМария БожиловаМастър ШефРегистрация: 09.12.15Град: СофияОтговори: 37от: Срещате ли грешки в сайта?Преди малко около 14.00 ч. сайта не работеше и изписваше, че има проблем със сайта и достъпа да него не е възможен.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.01.16 04:39#13Мартина ТраковаМартина ТраковаПомощник ГотвачРегистрация: 17.07.12Град: СофияОтговори: 448от: Срещате ли грешки в сайта?Може би нямаше около 3 часа достъп до сайта и изписваше ерор 503 каквото и да значи това.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.01.16 05:00#14ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Срещате ли грешки в сайта?Гадна работа ,хората влагат толкова труд да изградят нещо ,а други само за минути могат да го разрушат Не го допускайте ,вие ги блокирайте Днес сутринта исках да вляза да видя нещо ново ,но не се получи разбрах че става нещо и затворих След време вече нямаше проблем ,разбрахме че има атака от хакери  между другото искам да питам админа -ако искам нещо лично да попитам как да пратя съобщение до вас Съжалявам ,но още не мога да се справям със сайта все още го разучавам И още нещо мернах своята снимка в рецепта на Ирена Иванова ,не помня аз да съм качвала снимки в рецепта на Ирена- вижте там Може ли да се крадат снимки от сайта ,моля за отговор Това ме интересува ????????????????????ОтговорОтговор с цитат
  • 24.01.16 05:06#15Пламенова КристинПламенова КристинПомощник ГотвачРегистрация: 02.01.16Град: ИсперихОтговори: 308от: Срещате ли грешки в сайта?Натискате, където пише Администратор (профила, откъдето пише коментарите). Там под "активност" има опция "прати съобщение". Дано съм помогнала ОтговорОтговор с цитат
  • 25.01.16 08:31#16Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: Срещате ли грешки в сайта?Как мога да изтрия вече качена рецепта, но все още да не е одобрена от вас. Опитах се да кача 2 рецепти преди малко, но не успях да кача снимките към тях, явно имам технически проблем с интернета.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest