Gotvach.bg»Форум»Кухненско оборудване и техника»Каква Съдомиялна използвате и какви препарати

Каква Съдомиялна използвате и какви препарати

  • 23.01.16 10:42#1Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707Каква Съдомиялна използвате и какви препаратиДоволни ли сте от вашата съдомиялна и какви препарати използвате за нея?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.01.16 09:43#2Радомира МихайловаРадомира МихайловаЧиракРегистрация: 29.12.15Град: Нова ЗагораОтговори: 99от: Каква Съдомиялна използвате и какви препаратиМоята е Beko съвсем новичка е, но успях да разбера, че много замърсените съдове и със Finish да ги пуснеш пак няма да се измият нацяло. Но за ежадневни чаши и чинии става Ползвам за по-лесно комбинирани таблетки all in 1 .За по евтино в момента ползвам таблетки такива на Medix които не никак лоши, е не Finish но са добри ОтговорОтговор с цитат
  • 27.01.16 09:45#3Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Каква Съдомиялна използвате и какви препаратиЧашите като ги изкараш остават ли на капки или?ОтговорОтговор с цитат
  • 27.01.16 10:05#4Радомира МихайловаРадомира МихайловаЧиракРегистрация: 29.12.15Град: Нова ЗагораОтговори: 99от: Каква Съдомиялна използвате и какви препаратиАми има,но слабо, но това зависи и каква е водата ви, дали като в нашя край е супер варовита. :blush:ОтговорОтговор с цитат
  • 27.01.16 11:37#5Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Каква Съдомиялна използвате и какви препаратиМи като гледам от профила ви сте от Нова Загора, аз съм от Раднево ) как мислите истината е ,че имам нужда от такъв помощник, често имам купища за миене, а лятото имам огромна терасата където почти всяка вечер се събираме с близки и приятели и като дойде финала оле майкоо )) имам възможност да си купя но мисълта че няма да ми върши кой знае каква работа ме спира, като слушам доста от хората пак трябва всичко да изплакваш после да забърсваш направо не знам.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.01.16 11:38#6Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Каква Съдомиялна използвате и какви препаратиНо имам и приятелки които са доволни от тяхните, дори бебешки шишета мият в тях.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.01.16 12:09#7Радомира МихайловаРадомира МихайловаЧиракРегистрация: 29.12.15Град: Нова ЗагораОтговори: 99от: Каква Съдомиялна използвате и какви препаратиАми незнам, бих казала да рискувате, защото когато камарата прелива от мивката, което вярвам става често е хубаво да наджаскаш набързо всичките вътре и дори да ти се наложи след това да изплакнеш или изтъркаш едно две пак ще си си спестила и вода и време. :evil:ОтговорОтговор с цитат
  • 27.01.16 12:31#8Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Каква Съдомиялна използвате и какви препаратии ти си права, иначе трябва да минавам на чаши и чинии еднократна употреба ОтговорОтговор с цитат
  • 27.01.16 12:53#9Радомира МихайловаРадомира МихайловаЧиракРегистрация: 29.12.15Град: Нова ЗагораОтговори: 99от: Каква Съдомиялна използвате и какви препаратихахах...и това и диея Само дето не можем да варим, печем и пържим в тях :wink: Но поне прибори и чиний може да си спестиш :y:ОтговорОтговор с цитат
  • 27.01.16 02:00#10Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Каква Съдомиялна използвате и какви препаратиза сега ми препоръчаха на беко и аристон..ще я мисля, ако има още някой доволен от собствената си машина да сподели маркатаОтговорОтговор с цитат
  • 12.02.16 01:07#11Yana G.Yana G.ГотвачРегистрация: 01.02.16Град: ВарнаОтговори: 331от: Каква Съдомиялна използвате и какви препаратиЗа жалост нямам съдомиялна, но пък си мечтая един ден да имам ОтговорОтговор с цитат
  • 17.02.16 03:47#12Джемиле ЧешлиеваДжемиле ЧешлиеваМастър ШефРегистрация: 07.01.16Град: БориноОтговори: 554от: Каква Съдомиялна използвате и какви препаратиПредпочитам миенето на ръка. Отнема повечко време, но си е класика.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.02.16 08:40#13Радомира МихайловаРадомира МихайловаЧиракРегистрация: 29.12.15Град: Нова ЗагораОтговори: 99от: Каква Съдомиялна използвате и какви препаратиКласика да, но ръцете страдат доста аз и без това все на мивката вися и едни келяв лак за нокти не мога да си сложа, а горката ми кожа понякога е супер суха, а крем как да сложа като на 5тата минута пак съм на мивката. Пък и миялната не я ползвам постоянно,само когато искам да спестя време и когато се натрупат повечко съдове тогава я ползвам.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.02.16 08:58#14Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Каква Съдомиялна използвате и какви препаратиКупих си, но още не съм я изпробвала, защото не е монтирана. Виждам , че има много препарати на пазара, но нямам опит. :blush:ОтговорОтговор с цитат
  • 17.02.16 10:41#15Радомира МихайловаРадомира МихайловаЧиракРегистрация: 29.12.15Град: Нова ЗагораОтговори: 99от: Каква Съдомиялна използвате и какви препаратиО и аз те първа преоткривам, за сега само комбинирани таблетки ползвам но на медикса не съм доволна,че остават едни ситни прашинки понякога по съдовете сякаш не е било достатъчно изплакването :n:ОтговорОтговор с цитат
  • 29.02.16 01:00#16Adriyana - AdiAdriyana - AdiЧиракРегистрация: 02.02.16Град: Стара ЗагораОтговори: 234от: Каква Съдомиялна използвате и какви препаратиСъдомиялната има много предимства - най-важното е, че спестява много време, после ток и вода. Последното най-ценя. моята е Уърпул за 13 комплекта. Ползвам най-евтините таблетки на пазара от Кауфланд, комбинирани с хубав гланц и сол. Супер доволна съм.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest