Gotvach.bg»Форум»Диети и Отслабване»Как да се откажа от чипсовете и снаксовете?

Как да се откажа от чипсовете и снаксовете?

  • 29.01.16 01:04#1ViktoriqViktoriqЧиракРегистрация: 26.01.16Град: ВарнаОтговори: 205Как да се откажа от чипсовете и снаксовете?Знам колко са вредни чипсовете и снаксовете, но просто не мога без тях. Особено вечер,когато седна пред телевизора. Някой да е имал същия проблем? Да сподели ефикасни начини за отказване или поне намаляне. )
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.01.16 01:01#2МаринаМаринаПомощник ГотвачРегистрация: 11.11.13Град: БлагоевградОтговори: 340от: Как да се откажа от чипсовете и снаксовете?Купувам си царевица за пуканки от някои зеленчуков магазин и си ги пукам сама на котлона. В место чипсове и снаксове започни да си купуваш ядки или семки.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.01.16 01:06#3ViktoriqViktoriqЧиракРегистрация: 26.01.16Град: ВарнаОтговори: 205от: Как да се откажа от чипсовете и снаксовете?Благодаря за отговора Марина. Ще пробвам задължително, че са много вредни тези чипсове, а пък и лятото идва. ОтговорОтговор с цитат
  • 03.02.16 07:51#4Стоян КарагьозовСтоян КарагьозовНовакРегистрация: 01.04.11Град: ВарнаОтговори: 38от: Как да се откажа от чипсовете и снаксовете?Аз ги отказах така-просто не си купувам.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.02.16 08:29#5ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Как да се откажа от чипсовете и снаксовете?Не купувам снаксове и чипсове ,като знам колко Е та имат и как са обработени Достатъчно се тровим с други харни :evil:ОтговорОтговор с цитат
  • 06.02.16 12:46#6Джемиле ЧешлиеваДжемиле ЧешлиеваМастър ШефРегистрация: 07.01.16Град: БориноОтговори: 554от: Как да се откажа от чипсовете и снаксовете?Вредни невредни обичам да си похапвам чипсове.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.02.16 02:08#7Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Как да се откажа от чипсовете и снаксовете?преди и аз доста консумирах, но откакто забременях самите миризми ме отказаха, сега дори и солени бисквити като "тук" не мога да ямОтговорОтговор с цитат
  • 06.02.16 02:11#8Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Как да се откажа от чипсовете и снаксовете?а знаете ли,че преди време имахме хранителен магазин и доставчика на чипс един ден ме почерпи с чипс (всъщност аз си просих от доставчиците,все нещо на промоция търсех ) ) та както и да е и веднъж той ми даде един чипс и двама си взехме от него и ядохме и ми вика- какво ще кажеш за вкуса - и аз - чипс като чипс си е вкуса, бил с изтекъл срок на годност и то повече от 6 месеца
    е нищо не ни стана де, но егати химията
    по-добре сами си правете чипс
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.02.16 02:11#9Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Как да се откажа от чипсовете и снаксовете?а знаете ли,че преди време имахме хранителен магазин и доставчика на чипс един ден ме почерпи с чипс (всъщност аз си просих от доставчиците,все нещо на промоция търсех ) ) та както и да е и веднъж той ми даде един чипс и двама си взехме от него и ядохме и ми вика- какво ще кажеш за вкуса - и аз - чипс като чипс си е вкуса, бил с изтекъл срок на годност и то повече от 6 месеца
    е нищо не ни стана де, но егати химията
    по-добре сами си правете чипс
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.02.16 02:11#10Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Как да се откажа от чипсовете и снаксовете?а знаете ли,че преди време имахме хранителен магазин и доставчика на чипс един ден ме почерпи с чипс (всъщност аз си просих от доставчиците,все нещо на промоция търсех ) ) та както и да е и веднъж той ми даде един чипс и двама си взехме от него и ядохме и ми вика- какво ще кажеш за вкуса - и аз - чипс като чипс си е вкуса, бил с изтекъл срок на годност и то повече от 6 месеца
    е нищо не ни стана де, но егати химията
    по-добре сами си правете чипс
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.02.16 02:11#11Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Как да се откажа от чипсовете и снаксовете?а знаете ли,че преди време имахме хранителен магазин и доставчика на чипс един ден ме почерпи с чипс (всъщност аз си просих от доставчиците,все нещо на промоция търсех ) ) та както и да е и веднъж той ми даде един чипс и двама си взехме от него и ядохме и ми вика- какво ще кажеш за вкуса - и аз - чипс като чипс си е вкуса, бил с изтекъл срок на годност и то повече от 6 месеца
    е нищо не ни стана де, но егати химията
    по-добре сами си правете чипс
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.02.16 02:11#12Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Как да се откажа от чипсовете и снаксовете?а знаете ли,че преди време имахме хранителен магазин и доставчика на чипс един ден ме почерпи с чипс (всъщност аз си просих от доставчиците,все нещо на промоция търсех ) ) та както и да е и веднъж той ми даде един чипс и двама си взехме от него и ядохме и ми вика- какво ще кажеш за вкуса - и аз - чипс като чипс си е вкуса, бил с изтекъл срок на годност и то повече от 6 месеца
    е нищо не ни стана де, но егати химията
    по-добре сами си правете чипс
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.02.16 02:11#13Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Как да се откажа от чипсовете и снаксовете?а знаете ли,че преди време имахме хранителен магазин и доставчика на чипс един ден ме почерпи с чипс (всъщност аз си просих от доставчиците,все нещо на промоция търсех ) ) та както и да е и веднъж той ми даде един чипс и двама си взехме от него и ядохме и ми вика- какво ще кажеш за вкуса - и аз - чипс като чипс си е вкуса, бил с изтекъл срок на годност и то повече от 6 месеца
    е нищо не ни стана де, но егати химията
    по-добре сами си правете чипс
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.02.16 02:40#14Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Как да се откажа от чипсовете и снаксовете?Много рядко ям, но като ми се прияде си купувам и не се лишавам.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.02.16 06:01#15Гергана ГеоргиеваГергана  ГеоргиеваГуруРегистрация: 19.01.16Град: РадомирОтговори: 527от: Как да се откажа от чипсовете и снаксовете?Добре,че не съм им любител,много сол има в тяхОтговорОтговор с цитат
  • 31.03.16 11:57#16Yana G.Yana G.ГотвачРегистрация: 01.02.16Град: ВарнаОтговори: 331от: Как да се откажа от чипсовете и снаксовете?може би като с цигарите, с воляОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest