Gotvach.bg»Форум»Продукти и Подправки»Откъде купувате зеленчуците си - пазар или магазин?

Откъде купувате зеленчуците си - пазар или магазин?

  • 29.01.16 05:58#1Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503Откъде купувате зеленчуците си - пазар или магазин?Харесвам зеленчуците в големите вериги магазини, но пък и много ми харесва да обикалям пазара, особено пролет и есен.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.02.16 01:22#2Adriyana - AdiAdriyana - AdiЧиракРегистрация: 02.02.16Град: Стара ЗагораОтговори: 234от: Откъде купувате зеленчуците си - пазар или магазин?Нямам предпочитания - щом има това което търся - купувам без значение от къдеОтговорОтговор с цитат
  • 27.03.16 11:17#3Ваня БлагоеваВаня БлагоеваГотвачРегистрация: 10.01.16Град: ЛомОтговори: 574от: Откъде купувате зеленчуците си - пазар или магазин?По-често от магазина си ги пазарувамОтговорОтговор с цитат
  • 28.03.16 01:09#4Yana G.Yana G.ГотвачРегистрация: 01.02.16Град: ВарнаОтговори: 331от: Откъде купувате зеленчуците си - пазар или магазин?от пазар или зеленчукова борса на последък, защото в магазините често не са в особено добро състояниеОтговорОтговор с цитат
  • 18.04.16 11:01#5Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: Откъде купувате зеленчуците си - пазар или магазин?От хранителен магазин и в редки случай от плод и зеленчук.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.04.16 12:12#6Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339от: Откъде купувате зеленчуците си - пазар или магазин?Не купувам плодове и зеленчуци Взимам си ги хахах Аз ги продавам на пазара в моя град.Това лято ще направя 10 години стаж,а баща ми 23 години.Семеен бизнес Смея да се похваля,че софиянци често хвалят нашия пазар благодарение на нашата сергия.От скоро е и модернизирана.Жалко,че не мога да прикача снимка към коментара Скромна съм,нали? ОтговорОтговор с цитат
  • 19.04.16 06:50#7Биляна ВладоваБиляна ВладоваМастър ШефРегистрация: 17.02.16Град: ЕленаОтговори: 189от: Откъде купувате зеленчуците си - пазар или магазин?лятото от градината на тати, а през цялата година с приятелят ми имаме магазин за плодове и зеленчуци и не ми липсва нищо каквото си поръчам той това ми и доставя. някой път ме изненадва с някое извън сезонно плодче което не съм очаквала да ми донесе, например вчера ми донесе уникални нектарини и сливи само за мен ОтговорОтговор с цитат
  • 19.04.16 06:58#8ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Откъде купувате зеленчуците си - пазар или магазин?Купувам и от пазар и от магазин докато не станат в градината да си ги бера сама ОтговорОтговор с цитат
  • 19.04.16 07:17#9Албена АсеноваАлбена АсеноваГуруРегистрация: 08.05.13Град: ВарнаОтговори: 482от: Откъде купувате зеленчуците си - пазар или магазин?Предпочитам от градината,но когато няма от магазина или от пазара.Но пазарувам от определени магазини където мога сама да си ги избера и където има информация за произхода им.И определено предпочитам родното производство.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest