Gotvach.bg»Форум»Говорилник»Приготвяте ли повече и различни гозби, откакто участвате в конкурса?

Приготвяте ли повече и различни гозби, откакто участвате в конкурса?

  • 23.02.16 02:51#1Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570Приготвяте ли повече и различни гозби, откакто участвате в конкурса?Приготвяте ли повече и различни гозби, от както участвате в конкурса . И как сте с килограмите то готвене, готвене, но нали и все пак трябва да се яде храната. Идва лято и тематичната седмица най - добре да е със салати .....
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.04.16 07:44#2Нина Иванова ИвановаНина Иванова ИвановаМастър ШефРегистрация: 05.12.15Град: СофияОтговори: 112от: Приготвяте ли повече и различни гозби, откакто участвате в конкурса?Аз готвя нови ястия, които досега все не съм имала възможност и бях приятно изненадана какви вкусни неща могат да се получат. Харесвам тематичните седмици, те ме карат да търся и да готвя ястия за които все не имало време.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.04.16 08:18#3Албена АсеноваАлбена АсеноваГуруРегистрация: 08.05.13Град: ВарнаОтговори: 482от: Приготвяте ли повече и различни гозби, откакто участвате в конкурса?Да си призная,да готвя повече и се старая да снимам повечето неща.Някой път не успявам,защото готвя в малко количество и се изяжда бързо.Опитвам се да се сетя за някоя рецепта от моята баба и да се пробвам да я възпроизведа.Лошото е ,че не разполагам с много време.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.05.16 11:59#4Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Приготвяте ли повече и различни гозби, откакто участвате в конкурса?По принцип си готвя толкова.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.05.16 12:41#5marcheva14marcheva14Мастър ШефРегистрация: 21.11.12Град: СофияОтговори: 215от: Приготвяте ли повече и различни гозби, откакто участвате в конкурса?Не, не приготвям нищо повече от обикновено. По принцип кулинарията съм я превърнала в собствено хоби. Публикувам рецепти, които са нови и интересни и лично изпробвани от мен за да могат да се ползват и от други кулинари. Приготвям много неща, но не винаги снимам, например ни бих снимала и качила снимка на салата "Моята шопска салата" или салата "Капрезе", тук няма нищо интересно и ново и няма и какво да науча, а аз обичам да научавам нови и интересни кулинарни и изпробвани рецепти. Може би тук би трябвало да се намеси Админ относно наградите за да отсява такъв род рецепти, те не са интересни, а само пълнят форума, няма лошо, но не би трябвало да получават точки, защото наградите са много сериозни и хубави. Нека най-добрия да ги получи с вид новаторство в кулинарията.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.10.16 09:42#6Теодора МещероваТеодора МещероваПомощник ГотвачРегистрация: 25.02.16Град: СвищовОтговори: 217от: Приготвяте ли повече и различни гозби, откакто участвате в конкурса?Да, може да се каже, че опитвам нови нещаОтговорОтговор с цитат
  • 14.10.16 08:26#7Добринка ПетковаДобринка ПетковаМастър ШефРегистрация: 17.12.15Град: МездраОтговори: 192от: Приготвяте ли повече и различни гозби, откакто участвате в конкурса?Конкурса не ми е повлиял по никакъв начин ,готвя си както преди.Обичам разнообразието,има рецепти които съм готвила само по веднъж,но не защото не са били вкусни или не са се получили,а защото искам да приготвям и изпробвам нови и нови рецепти,да експериментирам и това да ми носи удоволствие от това което правя.Никога не съм готвила нещо само за снимка и рецепта,а после да го изхвърля,само защото съм използвала продукти,които не са по вкуса ни. Най-хубавото е,когато накрая видиш празните чинии,значи си се справил чудесно -по хубава награда от това няма. ОтговорОтговор с цитат
  • 14.10.16 10:21#8Гергана ГеоргиеваГергана  ГеоргиеваГуруРегистрация: 19.01.16Град: РадомирОтговори: 527от: Приготвяте ли повече и различни гозби, откакто участвате в конкурса?Не бих казала,по принцип така си готвяОтговорОтговор с цитат
  • 14.10.16 02:19#9ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Приготвяте ли повече и различни гозби, откакто участвате в конкурса?разбира се че готвим повече ,аз и преди го правех но по спокойно ,сега е друго - борба за финала ,всеки събира точки ,но ми е забавно да играя затова не съм спряла от юли месец нон стоп ОтговорОтговор с цитат
  • 14.10.16 02:22#10Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Приготвяте ли повече и различни гозби, откакто участвате в конкурса?Каквото си готвя го качвам иначе ако готвя повече кой ще го яде, няма да го хвърлям. ОтговорОтговор с цитат
  • 14.10.16 02:48#11Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Приготвяте ли повече и различни гозби, откакто участвате в конкурса?Продължавам да си готвя, макар че понякога нямам време и стимул. Тогава казвам, съм в "творчески застой"!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest