Gotvach.bg»Форум»Говорилник»Приготвяте ли повече и различни гозби, откакто участвате в конкурса?

Приготвяте ли повече и различни гозби, откакто участвате в конкурса?

  • 23.02.16 02:51#1Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570Приготвяте ли повече и различни гозби, откакто участвате в конкурса?Приготвяте ли повече и различни гозби, от както участвате в конкурса . И как сте с килограмите то готвене, готвене, но нали и все пак трябва да се яде храната. Идва лято и тематичната седмица най - добре да е със салати .....
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.02.16 06:57#2Джемиле ЧешлиеваДжемиле ЧешлиеваМастър ШефРегистрация: 07.01.16Град: БориноОтговори: 554от: Приготвяте ли повече и различни гозби, откакто участвате в конкурса?Ако ми услади нещо, готвя.ОтговорОтговор с цитат
  • 23.02.16 08:54#3RenkataRenkataЧиракРегистрация: 03.02.16Град: -Отговори: 112от: Приготвяте ли повече и различни гозби, откакто участвате в конкурса?Има време и за това. ОтговорОтговор с цитат
  • 23.02.16 09:16#4Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Приготвяте ли повече и различни гозби, откакто участвате в конкурса?Аз готвя много! И всички се изяжда! Проблеми килограмите нямам. Семейството ми е четиричленно, с двама големи сина. Не прекалявам с количествата храна. Приготвям и за студентите, така ,че ...Но определено от както тече конкурса, готвя повече. Правя по няколко неща на ден.Зависи с какво време разполагам. :wink:ОтговорОтговор с цитат
  • 24.02.16 12:13#5Мартина ТраковаМартина ТраковаПомощник ГотвачРегистрация: 17.07.12Град: СофияОтговори: 448от: Приготвяте ли повече и различни гозби, откакто участвате в конкурса?Лидия,то добре салати ,ама малко точки Ще отслабнем и конкурсово! По -скоро готвя различно,от колкото повече като количество. :love:ОтговорОтговор с цитат
  • 24.02.16 02:26#6Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Приготвяте ли повече и различни гозби, откакто участвате в конкурса?по -скоро повече снимам ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.16 09:55#7ИвелинаИвелинаЧиракРегистрация: 01.02.16Град: КарловоОтговори: 269от: Приготвяте ли повече и различни гозби, откакто участвате в конкурса?Аз готвя за удоволствие, а не за конкурса. Но пък защо да не снимам и да качвам... ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.16 12:10#8Йорданка ТасеваЙорданка ТасеваИноваторРегистрация: 19.01.16Град: РадневоОтговори: 707от: Приготвяте ли повече и различни гозби, откакто участвате в конкурса?Важното е да се готви, мъжа да го яде и да взаимстваме от този сайт ))ОтговорОтговор с цитат
  • 26.02.16 06:23#9МаринаМаринаПомощник ГотвачРегистрация: 11.11.13Град: БлагоевградОтговори: 340от: Приготвяте ли повече и различни гозби, откакто участвате в конкурса?Определено ми е по-разнообразно менюто. Количеството си го спазвам от преди да започна да посещавам сайта. Готвя по малко като порции, за да не ми е еднообразно и да не се стига до там, че да се изхвърля храна.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.02.16 08:58#10Ирина Андреева JolieИрина Андреева JolieГотвачРегистрация: 08.01.16Град: ТетевенОтговори: 339от: Приготвяте ли повече и различни гозби, откакто участвате в конкурса?Готвя повече и разнообразно от както започнах да се занимавам с кулинария като хоби.По принцип готвя само вечер (освен в неделя) и самите хранения са ни много късно,затова и трупвам някое и друго килце.Обичам сладкиши ,а вкъщи приятеля ми и баща ми рядко си хапват и се налага да ги изяждам почти сама.При мен готвенето за конкурси и за страницата ми е обратно на всички вас,който готвите,за да има какво да ядете и след това просто щракнете порцията.Аз готвя вечерята,хапваме си и след това приготвям на спокойствие дадена рецета за конкурс.Снимам понякога чак на другия ден,ако се изисква охлаждане на ястието.Определена тема на конкурс,нов брой на любимо кулинарно списание или сезонните продукти определят менюто ми.При мен е лощо,че баща ми не е привърженик на модерни ястия,а основно на нашата си българска куня и по разнообразието не е много голямо,защото трябва да готвя по няколко различни неща,после се хвърля храна .....ОтговорОтговор с цитат
  • 27.02.16 09:12#11Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Приготвяте ли повече и различни гозби, откакто участвате в конкурса?Аз определено готвя повече но и преди го правех пак защото единия яде едно другия друго. А това е много трудно като има различни вкусове. А мъжът ми определено се радва на сготвеното иииииии му личи в килограмите.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.03.16 09:31#12Yana G.Yana G.ГотвачРегистрация: 01.02.16Град: ВарнаОтговори: 331от: Приготвяте ли повече и различни гозби, откакто участвате в конкурса?По скоро вече снимам повече от преди, но не съм променила начина си на готвене заради кулинарния сайтОтговорОтговор с цитат
  • 27.04.16 04:13#13Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Приготвяте ли повече и различни гозби, откакто участвате в конкурса?не,имам достатъчно рецепти,но нямам време да ги преработвам и качвам.Готвя си както винагиОтговорОтговор с цитат
  • 27.04.16 04:35#14Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Приготвяте ли повече и различни гозби, откакто участвате в конкурса?Аз винаги съм готвила от две ястия на горе. Обичам да експериментирам, да снимам. Конкурсът ме стимулира да го правя. Винаги има някакъв десерт, салата задължително, основно. По някога стигам до 5-6 неща. Като ми дойде музата и се развихрям....Готвя предимно вечер, в неделя повечко, когато си изпращам студента. А когато всички се събираме, тогава пък ми е най-голямото удоволствие!ОтговорОтговор с цитат
  • 27.04.16 04:38#15NEVINEVIПомощник ГотвачРегистрация: 01.02.16Град: МалчикаОтговори: 117от: Приготвяте ли повече и различни гозби, откакто участвате в конкурса?Готвя си както винагиОтговорОтговор с цитат
  • 27.04.16 06:01#16Биляна ВладоваБиляна ВладоваМастър ШефРегистрация: 17.02.16Град: ЕленаОтговори: 189от: Приготвяте ли повече и различни гозби, откакто участвате в конкурса?и аз си готвя както винаги не съм променяла нищоОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest