Gotvach.bg»Форум»Говорилник»Ограничавате ли сладкото на децата си?

Ограничавате ли сладкото на децата си?

  • 11.04.16 09:14#1Monika IvanovaMonika IvanovaМастър ШефРегистрация: 10.04.16Град: ЛомОтговори: 252Ограничавате ли сладкото на децата си?Здравейте, детето ми е на 3 години и половина и има развалено зъбче. Не съм от параноичните майки, които нищо сладко не дават на децата си, но предпочитам да не е в големи количества. Когато обаче я пратим за един ден при баба й се закусва, обядва и вечеря с бонбони, вафли и кроасани...Какво е вашето мнение по въпроса? Смятате ли, че децата трябва да бъдат ограничавани или развалените зъби може да се появят така или иначе.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.05.16 08:49#2Monika IvanovaMonika IvanovaМастър ШефРегистрация: 10.04.16Град: ЛомОтговори: 252от: Ограничавате ли сладкото на децата си?на ден ли?ОтговорОтговор с цитат
  • 11.05.16 08:54#3Yana G.Yana G.ГотвачРегистрация: 01.02.16Град: ВарнаОтговори: 331от: Ограничавате ли сладкото на децата си?Аз все още нямам деца, но от личен опит знам че това което се забранява е най-сладко. За това в малки количества според мен не е вредно. И детето има нужда от всичко.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.07.16 10:45#4Monika IvanovaMonika IvanovaМастър ШефРегистрация: 10.04.16Град: ЛомОтговори: 252от: Ограничавате ли сладкото на децата си?и аз съм на този принцип, но ако й дам дори една вафла после бабите й го използват за да кажат: Ето и вие й давате сладко...
    След което я натъпкват хубаво със шоколад...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.07.16 06:14#5ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Ограничавате ли сладкото на децата си?От много сладко се развалят зъбките ,като яде сладки вафли ,кроасани ,бонбони няма как да не се развалят зъбките но на малките деца падат и растат нови Създайте навици да си мият редовно зъбките с четка и паста това да му остане полезен навикОтговорОтговор с цитат
  • 09.07.16 01:38#6Monika IvanovaMonika IvanovaМастър ШефРегистрация: 10.04.16Град: ЛомОтговори: 252от: Ограничавате ли сладкото на децата си?Мие ги постоянно, но зъболекарката каза че от сок най-лесно се развалят, защото детето чувства че е утолило жаждата си и със сока приключва, а трябвало след това да преглътне поне с вода да отмие захарта.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest