Gotvach.bg»Форум»Продукти и Подправки»Каква марка масло ползвате и кое ви харесва?

Каква марка масло ползвате и кое ви харесва?

  • 17.06.16 09:07#1МариянаМариянаМастър ШефРегистрация: 26.03.16Град: -Отговори: 236Каква марка масло ползвате и кое ви харесва?Питането ми е породено от многото марки краве масла, които се предлагат на пазара.
    Каква марка масло ползвате и кое ви харесва?

    От години ползвам немски масло. Купувам си ги от промоции по няколко броя и винаги си имам.
    Това са Markenbutter, Deutsche Markenbutter, Goldendorf /по рядко/.Харесвам ги, въпреки че има много статии против качеството им. Ползвам ги за мазане на филии, за приготвяне на сладки неща, козунак и козуначени кифли, някои тестени закуски. Много рядко и при готвене на ястия.

    В единични случаи ползвам български марки.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.09.16 08:35#2АркаАркаНовакРегистрация: 03.09.16Град: СвищовОтговори: 33от: Каква марка масло ползвате и кое ви харесва?Ползвала съм на Бор Чвор,но напоследък съм разочавана от него и купувам немско.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.01.17 10:19#3VeskaVeskaНовакРегистрация: 03.02.16Град: ПоповоОтговори: 50от: Каква марка масло ползвате и кое ви харесва?Само българско масло купувам - на Елена. Продуктите на Елена най-много се доближават по вкус до домашните продукти.ОтговорОтговор с цитат
  • 09.03.22 10:09#4Боряна АтанасоваБоряна АтанасоваЧиракРегистрация: 03.05.20Град: ПлевенОтговори: 59от: Каква марка масло ползвате и кое ви харесва?Ползвала съм немско, напоследък ползвам българско на Борима и Тетевенско. Доволна съмОтговорОтговор с цитат
  • 10.03.22 09:49#5Албена АсеноваАлбена АсеноваГуруРегистрация: 08.05.13Град: ВарнаОтговори: 482от: Каква марка масло ползвате и кое ви харесва?До сега залагах на немските масла, но опитах френското Monarch и за мен то е първо в класацията. За съжаление българските масла са с доста ниско качество, а повечето са и със солен вкус.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest