Gotvach.bg»Форум»Говорилник»Има ли кулинарни фотографи?

Има ли кулинарни фотографи?

  • 16.08.16 06:51#1Потребител#164318Потребител#164318НовакРегистрация: 02.01.16Град: -Отговори: 14Има ли кулинарни фотографи?Здравейте,кулинари! Има ли някой сред вас, които не само обичат да готвят, но обичат и да снимат. Аз доста често съчетавам двете хобита и много ми харесва.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.09.16 10:53#2Албена АсеноваАлбена АсеноваГуруРегистрация: 08.05.13Град: ВарнаОтговори: 482от: Има ли кулинарни фотографи?Хубави снимки стават и с телефон.Има безплатни приложени за правене на фотографии с телефон.Те предлагат различни филтри за снимане и корекции.Разбира се с фотоапарат стават много по добре снимките.Аз използвам и двете.Все още се уча да използвам фотоапарата със всичките му функции.Според мен каквото и устройство да се използва много е важна светлината.На дневна светлина при мен снимките се получават много по добре отколкото на домашното изкуствено осветление.ОтговорОтговор с цитат
  • 22.09.16 04:01#3mihaelakostovamihaelakostovaНовакРегистрация: 17.11.15Град: -Отговори: 24от: Има ли кулинарни фотографи?Като си вземеш фотоапарат, ще снимаш ястията си и ще пращаш снимки.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest