Gotvach.bg»Форум»Говорилник»Има ли кулинарни фотографи?

Има ли кулинарни фотографи?

  • 16.08.16 06:51#1Потребител#164318Потребител#164318НовакРегистрация: 02.01.16Град: -Отговори: 14Има ли кулинарни фотографи?Здравейте,кулинари! Има ли някой сред вас, които не само обичат да готвят, но обичат и да снимат. Аз доста често съчетавам двете хобита и много ми харесва.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.08.16 09:18#2Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Има ли кулинарни фотографи?повече обичам да готвя, снимането ми е за допълването на рецептата. Не снимам всяко нещо което готвя, само това, което мисля че ще ми е необходимоОтговорОтговор с цитат
  • 18.08.16 09:40#3ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Има ли кулинарни фотографи?При мен ,едното без другото не може Готвя и после снимам ,всички знаят това и чакат да привърша и тогава да нападат ОтговорОтговор с цитат
  • 22.08.16 08:40#4МариянаМариянаМастър ШефРегистрация: 26.03.16Град: -Отговори: 236от: Има ли кулинарни фотографи?В тази връзка ще кажа, че съм попадала на невероятно красиви снимки на основни ястия, десерти в много сайтове, правени от любители кулинари. Тук в сайта ми харесват много снимките направени от Добринка и Ирина Андреева.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.08.16 07:43#5VeselinaVeselinaИноваторРегистрация: 22.06.16Град: -Отговори: 235от: Има ли кулинарни фотографи?Естествено, че има много добри фотографи снимащи ястия.Сред кулинарите има и любители и професионални фотографи отдаващи се и на двете неща.Аз от скоро почнах да снимам това което приготвя и нямам снимки.Тук в този сайт виждам че има много добри снимки.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.08.16 07:44#6mihaelakostovamihaelakostovaНовакРегистрация: 17.11.15Град: -Отговори: 24от: Има ли кулинарни фотографи?Наистина има страхотни снимки, поздравления на всички кулинари-фотографи.ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.16 02:47#7Джемиле ЧешлиеваДжемиле ЧешлиеваМастър ШефРегистрация: 07.01.16Град: БориноОтговори: 554от: Има ли кулинарни фотографи?Аз лично не съм, но тук ми харесват особено снимките на Сия. Не само снимките, но и рецептите също.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.09.16 12:17#8Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Има ли кулинарни фотографи?Освен да готвя и много обичам да снимам това което съм сътворила. Снимам от различни ъгли и светлина!ОтговорОтговор с цитат
  • 03.09.16 02:18#9Теодора МещероваТеодора МещероваПомощник ГотвачРегистрация: 25.02.16Град: СвищовОтговори: 217от: Има ли кулинарни фотографи?Аз много обичам да готвя, но доста от снимките не ми се получават, искам освен да качвам рецепти тук и да качвам хубави снимки. Надявам се скоро и това да стане. ОтговорОтговор с цитат
  • 21.09.16 11:20#10mihaelakostovamihaelakostovaНовакРегистрация: 17.11.15Град: -Отговори: 24от: Има ли кулинарни фотографи?Защо не ти се получават снимките?ОтговорОтговор с цитат
  • 21.09.16 11:38#11Теодора МещероваТеодора МещероваПомощник ГотвачРегистрация: 25.02.16Град: СвищовОтговори: 217от: Има ли кулинарни фотографи?mihaelakostova :Защо не ти се получават снимките? Защото телефона ми не прави хубави снимки. Ще трябва да си взема фотоапарат. Обожавам гогвенето и за това искам снимките да са красиви и да показват моите кулинарни способности.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.09.16 11:42#12Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Има ли кулинарни фотографи?С телефон не можеш да направиш толкова качествени снимки стават някакви сивкави колкото и да е скъп телефона фотоапарата е друго.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.09.16 11:56#13Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Има ли кулинарни фотографи?Е то телефона е създаден да се говори по него, не да се снима и е ясно, че снимките не може да се сравняват по качество с тези от фотоапарат. И аз снимам с телефон, всеки път е цял ритуал, почва се едно бърсане на камерата, настройване на светкавица, въртя се като пумпал да уцеля някаква дневна светлина и правя по минимум 30 кадъра, от които после да избера няколко що годе нормални снимки, които да ползвамОтговорОтговор с цитат
  • 21.09.16 12:17#14Теодора МещероваТеодора МещероваПомощник ГотвачРегистрация: 25.02.16Град: СвищовОтговори: 217от: Има ли кулинарни фотографи?Сия Рибагина :Е то телефона е създаден да се говори по него, не да се снима и е ясно, че снимките не може да се сравняват по качество с тези от фотоапарат. И аз снимам с телефон, всеки път е цял ритуал, почва се едно бърсане на камерата, настройване на светкавица, въртя се като пумпал да уцеля някаква дневна светлина и правя по минимум 30 кадъра, от които после да избера няколко що годе нормални снимки, които да ползвам Сия, при мен въпросът е, че някои снимки се получават, други не. За това казвам, че е по- добре, както казваш да се снима с фотоапарат. Искам да ти се извиня, ако някога с нещо съм те засегнала. Имаш наистина страхотни ястия, които си струва човек да опита. А, относно снимките, скоро ще си взема апарат и ще качвам хубави снимки. Хубав ден ОтговорОтговор с цитат
  • 21.09.16 12:46#15Теодора МещероваТеодора МещероваПомощник ГотвачРегистрация: 25.02.16Град: СвищовОтговори: 217от: Има ли кулинарни фотографи? simpoliq :С телефон не можеш да направиш толкова качествени снимки стават някакви сивкави колкото и да е скъп телефона фотоапарата е друго. Съгласна съм, но повечето снимки, които съм качила тук, са правени с телефон и някак си се получаваха.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.09.16 06:02#16ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Има ли кулинарни фотографи?виждала съм прекрасни снимки с телефон ,но като опитах да кача една снимка от айфона на щерката не ми я приеха ,затова си снимам с апаратчето Понякога стават добри ,друг път не ,но какво да се прави това са ни възможностите не сме фотографи ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest