Gotvach.bg»Форум»Правила на сайта, критики и предложения»Да направим явно гласуването на рецепти и текстове

Да направим явно гласуването на рецепти и текстове

  • 27.08.16 09:56#1Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428Да направим явно гласуването на рецепти и текстовеИмам предложение относно рейтинга на рецептите и тяхното гласуване. Да се направи видимо за потребителя на чиято рецепта е гласувано. Примерно както идват известия за това кой е сготвил дадена рецепта, така да получаваме известия кой и как е гласувал за нашата рецепта, а не това да бъде анонимно. Мен лично ми е любопитно и нямам нищо против да се показва като гласувам с една две или пет звезди на някой на рецептата.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.08.16 05:44#2МариянаМариянаМастър ШефРегистрация: 26.03.16Град: -Отговори: 236от: Да направим явно гласуването на рецепти и текстовеАз съм за. Смятам, че е добра идея. Хубаво е като сготви нещо някой да се гласува и де се вижда кой и с колко звезди.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.08.16 05:57#3ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Да направим явно гласуването на рецепти и текстовеЩе ви кажа и аз какво мисля ,в сайта има много участници ,които хич ,ама хич не ги интересува кой, как и с колко звезди е гласувал за тяхната рецепта те си имат други цели Дали ще видя ,кой е сложил една звезда или пет и мен това не ме топли Щом си качил рецепта ,ти си вложил известен труд и време и никога не можеш да се харесаш на всички ,а и не е нужно Все пак и аз нямам нищо против да се вижда гласуването - това не ме засяга ни най малко ,нито пък ще се сърдя на някой дори и да не харесва моите рецепти - разни хора ,разни вкусове това е !!! ОтговорОтговор с цитат
  • 29.08.16 06:09#4Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Да направим явно гласуването на рецепти и текстовеВили, не е въпрос на сърдене и е ясно че рецептите няма как да се харесат на всеки, нито ще взема да се тръшкам, нито да си скубя косата, че някой си ме е оценил с една звезда. Тук имам в предвид чисто и просто любопитство, защо бутона сготви да отчита, а рейтинга не? Ако има и как гласувалия да се обосновава защо е дал една пет или осем звезди ще е най-добре. Мога да ти кажа, че от злоба много хора тук свалят рейтинга на много добри рецепти, и си го позволяват не защото не им харесва,а точно от злоба и само защото не е видимо.ОтговорОтговор с цитат
  • 30.08.16 06:24#5ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Да направим явно гласуването на рецепти и текстовеТака е за злобарите почивен ден няма ,затова и нямам против да се вижда ОтговорОтговор с цитат
  • 03.09.16 09:52#6Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Да направим явно гласуването на рецепти и текстовеНа мен много ми допадна тази идея да е явно гласуването и се радвам че от сайта се потрудиха за това.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.09.16 11:01#7Албена АсеноваАлбена АсеноваГуруРегистрация: 08.05.13Град: ВарнаОтговори: 482от: Да направим явно гласуването на рецепти и текстовеНякой като сготви твоя рецепта,за мен това означава,че му е допаднала.Нямам нищо против явното гласуване.Да си призная аз не съм обръщсла внимание на звездичките до сега.Но след като се повдигна темата,нямам нищо напротив.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.09.16 07:46#8Джемиле ЧешлиеваДжемиле ЧешлиеваМастър ШефРегистрация: 07.01.16Град: БориноОтговори: 554от: Да направим явно гласуването на рецепти и текстовеИнтересна и много добра идея. А и както виждам е у доста приложимо.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.09.16 02:55#9Илияна ДимоваИлияна ДимоваГуруРегистрация: 12.01.16Град: РадневоОтговори: 666от: Да направим явно гласуването на рецепти и текстовеПо-големия рейтинг на дадена рецепта, какво определя, точки ли се получава за рецепта с по- голям рейтинг , с по-голям рейтинг, може ли рецепта да стане най-харесвана за месеца ?ОтговорОтговор с цитат
  • 22.09.16 11:54#10Теодора МещероваТеодора МещероваПомощник ГотвачРегистрация: 25.02.16Град: СвищовОтговори: 217от: Да направим явно гласуването на рецепти и текстовеХубаво стана, че гласуването на рецептите стана явно, ала какво ще кажете и това за статиите също да стане явно? Аз съм заОтговорОтговор с цитат
  • 28.09.16 08:46#11Теодора МещероваТеодора МещероваПомощник ГотвачРегистрация: 25.02.16Град: СвищовОтговори: 217от: Да направим явно гласуването на рецепти и текстовеИскам да се направи явно гласуването на статиитеОтговорОтговор с цитат
  • 29.09.16 08:12#12Христилияна ДимитроваХристилияна ДимитроваМастър ШефРегистрация: 04.06.16Град: ПлевенОтговори: 238от: Да направим явно гласуването на рецепти и текстовеИ аз съм за явното гласуване за рецепти и статиите.ОтговорОтговор с цитат
  • 30.09.16 03:10#13ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Да направим явно гласуването на рецепти и текстовеХубав въпрос на Илияна ,но не можем да отговорим за рейтинга на дадена рецепта Мисля ,че колкото е по голям рейтина толкова повече се гледа дадената рецепта - а тази гледаемост може да направи рецептата най харесвана за месеца и от там да спечелиш точки ако все още се дават ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.16 12:07#14Didi MitevaDidi MitevaНовакРегистрация: 02.10.16Град: ХасковоОтговори: 17от: Да направим явно гласуването на рецепти и текстовеИдеята е добра, всеки има право да види кой му е харесал рецептата и кой не еОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.16 12:45#15ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665от: Да направим явно гласуването на рецепти и текстовене знам колко е добра идеята с видимото гласуване ,но виждам коментари на хора който се дразнят когато някой е гласувал да речем с 3 или 2 звезди и искат да им се каже - Защо Това си е напълно в реда на нещата ,никоя рецепта не може да се хареса на всички ,защото сме много различни хора и ни събира само любовта към готвенето ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.16 03:59#16Илияна ДимоваИлияна ДимоваГуруРегистрация: 12.01.16Град: РадневоОтговори: 666от: Да направим явно гласуването на рецепти и текстовеами хубаво е , който не харесва нещо в дадена рецепта , да предложи своето виждане за приготвянето и , да сподели например , с какви подправки или продукти , ще се подобри евентуално вкуса на даденото ястие , да споделяме и обменяме опитОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest