Gotvach.bg»Форум»Търся Рецепта»Търся изпитана рецепта за Маринована скумрия

Търся изпитана рецепта за Маринована скумрия

  • 21.09.16 11:12#1Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008Търся изпитана рецепта за Маринована скумрияЗнаете ли изпитана рецепта за маринована скумрия може и с доматено пюре или в собсвен сос?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.10.16 01:42#2Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Търся изпитана рецепта за Маринована скумрияМога да ти предложа рецепта, която съм си записала но още не съм пробвала. Рецептата е на Лидия Бастианич от тв Фиеста. Хареса ми рецептата защото тя използва техника за мариноване на пържена скумрия и изглеждаше доста вкусно.
    Нарязваме две филета от скумрия на половинки,слагаме в олио с кожата нагоре и пържим до готовност няколко минути и от двете страни.Изваждаме и отцеждаме върху хартия.Посоляваме.В тиган сагаме малко зехтин,режем 2големи глави лук на жулиени и се пържи.Слагаме два листа дафинов лист, клонка пресен розмарин,стафиди бели и бял винен оцет около 3с,л., плюс черен пипер на вкус. Сипваме 200мл бульон и шепа кедрови ядки,оставяме да къкри докато се сготви и поизври.В дълбока тавичка слагаме рибата и поливаме с маринатата.Оставете на стайна темп или в хладилника за ден,преди сервиране го извадете на стайна темп за някоко минути и тогава сервирайте.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.10.16 02:01#3Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Търся изпитана рецепта за Маринована скумрияМерси много Сия, ще опитам дано се получи. ОтговорОтговор с цитат
  • 03.10.16 02:04#4Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Търся изпитана рецепта за Маринована скумрияНаписала съм я малко хаотично, но хем гледах как я приготвяше, хем пишех на лаптопа и не ги изпипвам много, но определено резултата ме грабна ОтговорОтговор с цитат
  • 03.10.16 02:06#5Ваня ГеоргиеваВаня ГеоргиеваГуруРегистрация: 30.01.11Град: ЕлховоОтговори: 1008от: Търся изпитана рецепта за Маринована скумрияНяма проблем и така я разбрах. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest