Gotvach.bg»Форум»Търся Рецепта»Есента е сезонът на кестените - какво приготвяте с тях?

Есента е сезонът на кестените - какво приготвяте с тях?

  • 27.09.16 08:32#1ВИЛИ-Виолета МатеваВИЛИ-Виолета МатеваАвторРегистрация: 27.06.12Град: КаменоОтговори: 665Есента е сезонът на кестените - какво приготвяте с тях?Като гледам колко много кестени падат от дървото се чудя какво да правя с тях Споделете, ако приготвяте нещо друго освен печени Никога не съм приготвяла до сега - голям пропуск ,но не знам какво да ги правя !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.10.16 07:31#2Христилияна ДимитроваХристилияна ДимитроваМастър ШефРегистрация: 04.06.16Град: ПлевенОтговори: 238от: Есента е сезонът на кестените - какво приготвяте с тях?И аз се чудех на скоро колко много кестени има и какво може да се направи с тях. Не съм приготвяла дори и печени кестени. Стават ли хубави?ОтговорОтговор с цитат
  • 02.10.16 09:48#3Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Есента е сезонът на кестените - какво приготвяте с тях?Кестените не са по вкуса ми, някак са ми с много странен вкус и структура и не са от любимите ми, по тази причина и никога не съм ги приготвяла. Яла съм ги печени и вложени в десертен крем- крема впрочем беше и ужасен, но въпрос на вкус.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.10.16 10:50#4Гергана ГеоргиеваГергана  ГеоргиеваГуруРегистрация: 19.01.16Град: РадомирОтговори: 527от: Есента е сезонът на кестените - какво приготвяте с тях?Приготвяла съм ги печени и варени и честно казано най ми допадат варени,и то докато са топли.В други ястия не съм ги пробвала.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.10.16 12:14#5marcheva14marcheva14Мастър ШефРегистрация: 21.11.12Град: СофияОтговори: 215от: Есента е сезонът на кестените - какво приготвяте с тях?Късна есен когато все още има кестени за Коледа съм пълнила пуйка с кестени и там разните му подправки. Трябва да се внимава много за да не се изсуши плънката. Вкусно е, хубава беше рецептата, но някъде съм я затрила. Другото което обичам са печени или варени кестени ..ОтговорОтговор с цитат
  • 02.10.16 02:49#6Христилияна ДимитроваХристилияна ДимитроваМастър ШефРегистрация: 04.06.16Град: ПлевенОтговори: 238от: Есента е сезонът на кестените - какво приготвяте с тях?Все отлагам приготвянето на кестените , не съм сигурна дали ще ни харесат на вкус.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.07.18 01:50#7justsavagejustsavageНовакРегистрация: 27.06.18Град: МонтанаОтговори: 192от: Есента е сезонът на кестените - какво приготвяте с тях?Уелингтън от гъби и кестени със сос ПорчиниОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest