Gotvach.bg»Форум»Говорилник»Как поддържате белите си покривки снежно бели?

Как поддържате белите си покривки снежно бели?

  • 02.10.16 11:01#1Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428Как поддържате белите си покривки снежно бели?Как поддържате белите си покривки снежно бели?
    Не една покривка ми се е съсипвала от оцветяващи продукти, които с какъвто и прах да ги изпера, няма особен резултат и петната си оставят, а и белия цвят с времето стои като захабен.

    На скоро четох, че за запазване на идеално бял цвят покривката след изпиране трябва да се топне в малко прясно мляко и след това да се изглади с не гореща ютия, но аз в момента имам една нова беличка единствена покривка, която не смея да я ползвам за опит, за да не стане покривка с готвено мляко )
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.16 08:41#2Христилияна ДимитроваХристилияна ДимитроваМастър ШефРегистрация: 04.06.16Град: ПлевенОтговори: 238от: Как поддържате белите си покривки снежно бели?Много бели покривки са ми съсипани и нямат оправяне. С какво ли не съм пробвала,няма ефект.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.06.19 08:00#3ГабриелаГабриелаИноваторРегистрация: 13.05.19Град: СофияОтговори: 76от: Как поддържате белите си покривки снежно бели?Избелвам ги с аче белина за бяло пране на даден период от време.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest