Gotvach.bg»Форум»Кухненско оборудване и техника»Ползвате ли съдове с коледни мотиви?

Ползвате ли съдове с коледни мотиви?

  • 09.10.16 08:54#1VeselinaVeselinaИноваторРегистрация: 22.06.16Град: -Отговори: 235Ползвате ли съдове с коледни мотиви?Наближава Коледа и Нова година.Купувате ли съдове, чинии за сервиране, купи, чаши и др. с коледни мотиви?Харесва ли ви? На мен - да.Имам купени от Джъмбо и Метро, които ползвам 15 дни в годината.Те предават добро настроение и атмосфера.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.12.16 07:02#2Петя ИвановаПетя ИвановаНовакРегистрация: 01.12.16Град: СофияОтговори: 9от: Ползвате ли съдове с коледни мотиви?Да, ползвам. И много ги харесвам. Имам страхотни чинии от "Avon", с дядо Коледа на тях Миналата година ми подариха чаши за чай, със зимни пейзажи. Съдовете с мотиви са незаменима част от празничната декорация.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.12.16 10:39#3Теодора ТоневаТеодора ТоневаНовакРегистрация: 15.07.13Град: КаменоОтговори: 2от: Ползвате ли съдове с коледни мотиви?Аз не ползвам, защото имам коледна покривка, която е доста разноцветна, и ако ползвам и коледни съдове ще ми дойде в повече шаренията. Но въпреки това ги харесвам и често ги подарявам като коледен подарък .ОтговорОтговор с цитат
  • 14.12.16 09:13#4Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Ползвате ли съдове с коледни мотиви?Имам, но толкова си ги харесвам, че ми е жал да ги ползвам ОтговорОтговор с цитат
  • 03.01.17 01:49#5Лидия - ГериЛидия - ГериГотвачРегистрация: 04.12.15Град: ПерникОтговори: 570от: Ползвате ли съдове с коледни мотиви?В къщи имаме коледна покривка и коледни чаши. Определено придават празнично настроение в комбинация с коледната елха, украсените собственоръчно шишарки, декоративните коледни фигурки.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest