Gotvach.bg»Форум»Хранителни добавки и заместители»Ползвали ли сте бирена мая?

Ползвали ли сте бирена мая?

  • 11.10.16 10:34#1Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428Ползвали ли сте бирена мая?Ползвали ли сте и за какво бирена мая и знаете ли за какво е полезна?

    Преди много години, когато синът ми беше малък, често му излиза ечемик на окото, нямаше спасение, бяха насрочили операция, отидохме и докато чакахме една жена ми каза за бирената мая.

    Грабнах си детето отидох в аптеката и взех таблетки бирена мая. За няколко месеца се изчисти и досега ечемик не му е излизал. Какво ли не правихме за този ечемик и накрая успяхме без операция.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.01.17 02:56#2Таня АрабаджийскаТаня АрабаджийскаЧиракРегистрация: 28.11.16Град: ПловдивОтговори: 1от: Ползвали ли сте бирена мая?От доста години насам аз ползвам бирена мая, много е полезна за пречистване на кръвта. Един път в годината, обикновено в края на есента, си взимам от аптеката една опаковка на таблетки в комбинация с някои витамини, подсилва имунната система.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.05.17 07:39#3СимонаСимонаНовакРегистрация: 23.11.13Град: ВарнаОтговори: 2от: Ползвали ли сте бирена мая?Бяха ми изписали бирена мая за гнойни пъпки по тялото. Помогна, но тогава много на дебелях. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest