Gotvach.bg»Форум»Сладко Изкушение»Какъв пош да си изберем ?

Какъв пош да си изберем ?

  • 16.10.16 02:10#1VeselinaVeselinaИноваторРегистрация: 22.06.16Град: -Отговори: 235Какъв пош да си изберем ?Какъв пош да си изберем?Какъв е по - добре да се ползва - с пластмасов или метален накрайник, с платнена, силиконова или еднократна найлонова торбичка?Препоръчайте марка която е добра.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.16 11:48#2marcheva14marcheva14Мастър ШефРегистрация: 21.11.12Град: СофияОтговори: 215от: Какъв пош да си изберем ?Ще ти кажа аз какъв ползвам, пък ти си преценявай . Ползвам на Wilton с многократна торбичка която се измива. Имам много накрайници, всякакви, дебели, тънки, звезди,...какъв то си избереш. Не зная дали ти е позната тази фирма за сладкарски консумативи, но ще ти кажа, че тя е една от най-добрите и повечето готвачи работят с нея, включително и от 24 kitchen. Можеш и да прочетеш, да се информираш за да знаеш. В София имат магазин за сладкарски принадлежности и от там пазарувам всичко, което ми е необходимо. Ако се интересуваш наистина, мога да дам и координати, само да не се приеме като реклама. Имат и електр.сайт от където може и да поръчваш , ще ти го доставят. Не е евтино, но си заслужава. Понякога ползвам и еднократен пош, като ползвам накрайниците от Wilton. Накрайниците са метални. Можеш да питаш за всичко което те интересува, много пазарувам оттам.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.10.16 02:05#3Веселина КонстантиноваВеселина КонстантиноваАвторРегистрация: 01.12.15Град: КарловоОтговори: 503от: Какъв пош да си изберем ?Аз обикновено ползвам такива, за еднократна употреба.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.10.16 02:18#4Илияна ДимоваИлияна ДимоваГуруРегистрация: 12.01.16Град: РадневоОтговори: 666от: Какъв пош да си изберем ?къде се продават пошове за еднократна употребаОтговорОтговор с цитат
  • 17.10.16 02:37#5Добринка ПетковаДобринка ПетковаМастър ШефРегистрация: 17.12.15Град: МездраОтговори: 192от: Какъв пош да си изберем ?Преди време си купих от Лидъл комплект накрайници с пош за многократна употреба,беше около 12 лв..Но с течение на времето,и от многото ползване започна да мирише,за това го изхвърлих.Сега ползвам за еднократна употреба,но много пъти,само ги измивам с препарат и вода и така,докато не се скъсат. Купувам ги от онлайн магазин или склад за сладкарски консумативи.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.10.16 02:51#6Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Какъв пош да си изберем ?И аз си купувам от онлайн магазин пошове за еднократна употреба, в комплект са 100 броя и са около 40лв.ОтговорОтговор с цитат
  • 23.02.18 10:30#7Цветанка ЦветановаЦветанка ЦветановаГотвачРегистрация: 03.05.16Град: ЦеновоОтговори: 23от: Какъв пош да си изберем ?Напоследък често срещам пошове за еднократна употреба в магазините за 1 лев.Имат размери и са около 3- 4 лв 100 бройки.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest