Gotvach.bg»Форум»Сладко Изкушение»Как да стане коричката на погачите ми мекичка

Как да стане коричката на погачите ми мекичка

  • 15.01.17 06:10#1D. ManolovaD. ManolovaНовакРегистрация: 08.01.17Град: СофияОтговори: 9Как да стане коричката на погачите ми мекичкаЗдравейте ! Как правите така че питки, закуски и други тестени да стават с мека коричка? Днес правих едни закуски и въпреки че след като ги извадих от фурната ги намазах с малко олио и после ги поръсих и с вода , пак останаха с твърда коричка
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.01.17 08:49#2Цветанка ЦветановаЦветанка ЦветановаГотвачРегистрация: 03.05.16Град: ЦеновоОтговори: 23от: Как да стане коричката на погачите ми мекичкаСлед като намажете питката трябва да я завиете в кърпа за да си обиколи"нивата" ОтговорОтговор с цитат
  • 18.02.17 06:01#3Yordanka KovachevaYordanka KovachevaАвторРегистрация: 03.02.17Град: ПловдивОтговори: 41от: Как да стане коричката на погачите ми мекичкаЗдравейте. Аз винаги намазвам питката обилно с масълце, напръсквам с вода и завивам с кърпа за 10 минутки!ОтговорОтговор с цитат
  • 14.02.19 07:03#4Марияна борисоваМарияна борисоваЧиракРегистрация: 09.01.17Град: Велико ТърновоОтговори: 15от: Как да стане коричката на погачите ми мекичкаНай добре става да се намаже веднага след изваждане от фурната с краве масло и да се завие с кърпаОтговорОтговор с цитат
  • 06.12.20 01:57#5Мария БожиловаМария БожиловаМастър ШефРегистрация: 09.12.15Град: СофияОтговори: 37от: Как да стане коричката на погачите ми мекичкаПреди печене разбивате жълтък с олио или зехтин и с тази смес намазвате обилно.Мазнината пречи на коричката да стане твърда.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest