Gotvach.bg»Форум»Правила на сайта, критики и предложения»Начисляване на точките в играта

Начисляване на точките в играта

  • 07.02.17 06:01#1ККГотвачРегистрация: 07.01.17Град: -Отговори: 9Начисляване на точките в игратаПредлагам точките от играта да се начисляват, когато каченото от участника е одобрено, а не предварително, за да не се стига до неприятното намаляване на постигнатите резултати.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.02.17 10:41#2Yordanka KovachevaYordanka KovachevaАвторРегистрация: 03.02.17Град: ПловдивОтговори: 41от: Начисляване на точките в игратаДобро предложение! Подкрепям!ОтговорОтговор с цитат
  • 25.03.17 10:56#3Ani VoinovaAni VoinovaНовакРегистрация: 11.01.17Град: СофияОтговори: 8от: Начисляване на точките в игратаДа и аз съм съгласна,само не мога да разбера след като дадена рецепта се повтаря ,защо друга такава подобна се публикува?ОтговорОтговор с цитат
  • 06.04.17 09:42#4Стоянка РусеноваСтоянка  РусеноваАвторРегистрация: 08.01.17Град: КарнобатОтговори: 6от: Начисляване на точките в игратаАз също подкрепям.Получава се така ,че от минал месец, точките са едни а в средата на вече новият месец драстично са намалели .В момента дори и имам не проверени още снимки от минал месец .Аз просто не знам колко са ми точките още за март месец ,защото не проверените са от дата 23.03.ОтговорОтговор с цитат
  • 23.04.17 06:52#5ККГотвачРегистрация: 07.01.17Град: -Отговори: 9от: Начисляване на точките в игратаДа, понякога с месеци се чака одобрение. Последното интересно събитие беше одобрена снимка, за която са начислени завидните 0 точки. Иначе зеленото кръгче до нея си свети. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest