Gotvach.bg»Форум»Търся Рецепта»Коя е най-странната рецепта, която сте приготвяли?

Коя е най-странната рецепта, която сте приготвяли?

  • 14.02.17 03:10#1НадяНадяНовакРегистрация: 20.02.16Град: КостенецОтговори: 5Коя е най-странната рецепта, която сте приготвяли?Приготвяла съм много и различни странни рецепти. Споделете вашите идеи.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.04.17 11:52#2Yordanka KovachevaYordanka KovachevaАвторРегистрация: 03.02.17Град: ПловдивОтговори: 41от: Коя е най-странната рецепта, която сте приготвяли?Здравейте. Зависи кой какво разбира под "странно"..На мен лично ми беше странно, когато работех в заведение, да приготвям блокчета съсирена пилешка кръв със лук на бавен огън, а всички го намираха за чудно мезе (в Испания) Друго което ми беше интересно беше пържената рукула, която по принцип ползваме за свежа салата. Друго -сандвич от сурова, ама сурова наденица. Също и един много интересен десерт -Пържено прясно мляко (знам че звучи абсурдно )ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.17 01:00#3Величка ЩърбановаВеличка ЩърбановаМастър ШефРегистрация: 07.12.16Град: ПловдивОтговори: 231от: Коя е най-странната рецепта, която сте приготвяли?Октопод маринован с чесън на скара с грилована ябълка и сладко от диви ягоди! Това беше поръчка... ОтговорОтговор с цитат
  • 16.07.18 10:35#4justsavagejustsavageНовакРегистрация: 27.06.18Град: МонтанаОтговори: 192от: Коя е най-странната рецепта, която сте приготвяли?Хапки от броколиОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest