Gotvach.bg»Форум»Правила на сайта, критики и предложения»Да има рецепти с ниска кулинарна стойност

Да има рецепти с ниска кулинарна стойност

  • 18.02.17 11:56#1Цветанка ЦветановаЦветанка ЦветановаГотвачРегистрация: 03.05.16Град: ЦеновоОтговори: 23Да има рецепти с ниска кулинарна стойностИмам предложение към администраторите на сайта, да се създаде такъв раздел. Да може да се публикуват рецепти с по 2 или 3 съставки. Пиша това по повод една изтрита моя рецепта за едни наистина вкусни бонбони. Наистина са с 3 съставки но ефекта и вкуса надминават рецептата. Предлагам също и администраторите да преценяват за самите рецепти и да ги поставят там. Извинявам се ако съм причинила неудобство.Ако прецените не одобрявайте поста ми. Поздрави.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.17 02:24#2Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Да има рецепти с ниска кулинарна стойностНай вероятно е имало подобна или същата рецепта и затова не ти е била одобрена. Според мен не броя на съставките и продуктите в рецептата я правят с ниска кулинарна стойност, а начина и на приготвяне и това доколко е актуална. Сега всеки знае как се маже филия с лютеница и как се пържат картофиОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest