Състезания за потребителите?

  • 04.05.17 07:39#1МиссаМиссаПомощник ГотвачРегистрация: 09.02.17Град: Велико ТърновоОтговори: 85Състезания за потребителите?Ще е интересно да има примерно седмични или месечни състезания в различни категории. Дори да има отборно разделение - това много ще сближи потребителите и ще спомогне обмяната на опит
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.05.17 11:31#2Yordanka KovachevaYordanka KovachevaАвторРегистрация: 03.02.17Град: ПловдивОтговори: 41от: Състезания за потребителите?Здравейте Харесва ми идеята за седмични и месечни състезания, би било много интересно и забавно, както и стимулиращо .Например "най -добра рецепта за седмицата",или "сготви рецепта без снимка и приложи своята" или нещо подобно. И без това има много хубави рецепти без снимки и така ще сме в помощ на сайта, за да не се налага те да слагат такива понякога (не че не са хубави тяхните, напротив) Сега това ми дойде на ум набързо, но могат да се измислят интересни неща А що се отнася до отборни състезания, делене на групи... Там незнам честно казано, защото да не стане така, че вместо да сближи потребителите, да се получи обратното.ОтговорОтговор с цитат
  • 09.11.21 01:41#3Теодора МещероваТеодора МещероваГуруРегистрация: 27.12.17Град: ВарнаОтговори: 76от: Състезания за потребителите?На мен също ми допада тази идея ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest