Зададени рецепти

  • 22.02.18 12:04#1Елена ПетроваЕлена ПетроваЧиракРегистрация: 19.01.18Град: БургасОтговори: 3Зададени рецептиСлед колко време ще разберем, дали зададените рецепти са одобрени?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.02.18 05:19#2AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103от: Зададени рецептиАко рецептата е въведена и има снимка, то тя се проверява веднага когато имаме дежурен редактор.

    Ако рецептата е без снимка, редакторките ни изчакват 24 часа преди да прегледат и одобрят/отхвърлят рецептата. Това го правим, защото някой може да си въведе рецептата като текст и да я сготви по-късно, и така ще има време в рамките на 24 часа да добави и снимки.

    Ако обаче 24 часа изтичат вечерта, тогава нямаме дежурен редактор, и рецептата се преглежда на другия ден. Като цяло ще гледаме да няма забавяния с тези рецепти.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.02.18 10:24#3Елена ПетроваЕлена ПетроваЧиракРегистрация: 19.01.18Град: БургасОтговори: 3от: Зададени рецептиМного благодаря за информацията. Хубава вечер ОтговорОтговор с цитат
  • 17.03.18 08:29#4Krasi VangelovKrasi VangelovЧиракРегистрация: 04.03.17Град: ПетричОтговори: 5от: Зададени рецептиА не трябва ли да има някакво ограничение от рода да могат да се запазват максимум по три рецепти на ден от потребителите?Питам,защото много запазват рецепти на поразия и накрая не ги готвят,а само пречат на някой който наистина иска да ги сготви и качи.Вече два пъти ми се случва да виждам нещо и някой да го запази,после отново ха да го “взема “аз ,пак ми го взимат под носа,пак не го готвят и се връща във списъка със зададени рецепти,но аз вече не го искам защото съм сготвил нещо друго вече.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.03.18 09:18#5AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103от: Зададени рецептиКато си харесате дадена рецепта, просто я резервирайте, след което ще имате 24 часа да си я добавите като текст и снимки. Няма нужда да чакатеОтговорОтговор с цитат
  • 18.03.18 12:27#6Krasi VangelovKrasi VangelovЧиракРегистрация: 04.03.17Град: ПетричОтговори: 5от: Зададени рецептиРазбирам.Благодаря за отговора.Така ми се случи,че виждах нещо но нямах в момента продуктите и не го запазвах,а после докато се наканя и вече го нямаше. Отсега вече знам,ще го запазвам пък ако успея да го сготвя добре,ако не - друго ще да е.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest