Gotvach.bg»Форум»Българска Кухня»Пробутват старо агнешко в Lidl

Пробутват старо агнешко в Lidl

  • 18.08.18 11:03#1Maria KostoffMaria KostoffПомощник ГотвачРегистрация: 01.08.16Град: -Отговори: -Пробутват старо агнешко в LidlИскам да споделя какво ми се случи, защото съм бесна.. Зарадвах когато вчера видях в Лидл да продават пресно агнешко, защото в къщи го обичаме и когато имаме възможност си го приготвяме. Видях, че агнешкото е българско от Тандем, та купих агнешки котлети и реших днес да ги приготвя. Речено сторено, сложих котлетите, подправки, масло и сложих да се пече....

    Какво беше обаче очудването ми, когато след половин час месото започна да се запича и започна да мирише ужасно на старо агне. Приготвям от години агнешко и знам как мирише младото агнешко. Това си беше направо стара овца, която пробутват за агнешко. Въртях се повече от час в кухнята и се чудих какво да правя. Мазах го с какво ли не, но то мирише и мирише.... накрая замина за кофата.

    Жалко, че не си пазя касовата бележка, иначе щеше да им го тресна на касата. Срамота е верига от ранга на Лидъл да не си проверяват стоката и да пробуват старо агнешко. Същото ми се е случвало и с пастърва от лидл, така че аз лично повече месо от Лидл няма да вземам. Леле така да ме е яд....

    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.08.18 01:27#2AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103от: Пробутват старо агнешко в LidlАз месо в лидл въобще не купувам. Веднъж се излъгах да взема някакви пържоли и бяха ужасни. Същото е със зеленчуците и плодовете, гумените домати и праскови са плъзнали навсякъде.

    Иначе в Лидл на биощанда имат не лоши работи, които другите вериги не предлагат. Само от тях вземам по някога, но месо само от месарница.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.12.19 09:43#3Kostadin StefanoffKostadin StefanoffНовакРегистрация: 23.06.18Град: СофияОтговори: 2от: Пробутват старо агнешко в LidlМесо, само от проверени месарски магазини, че и сред тяха има шмекери.
    Но Лидъл иначе често имат сьомгова пъстърва, която иначе трудно се намира, и не е лоша никак.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.09.20 02:50#4НикиНикиГуруРегистрация: 24.06.20Град: Слънчев БрягОтговори: 7от: Пробутват старо агнешко в LidlИ аз наскоро купик шаран,ами направо си беше смирисан.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest