Gotvach.bg»Форум»Кухненско оборудване и техника»Гофретник и Рецепти за гофрети???

Гофретник и Рецепти за гофрети???

  • 04.02.19 01:13#1Величка ЩърбановаВеличка ЩърбановаМастър ШефРегистрация: 07.12.16Град: ПловдивОтговори: 231Гофретник и Рецепти за гофрети???Споделете с каква марка Гофретник разполагате? -Мнения - положителни и отрицателни.
    Най- сполучливи рецепти за гофрети.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.05.19 12:27#2AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103от: Гофретник и Рецепти за гофрети???ето, имаме цяла секция с гофрети: https://recepti.gotvach.bg/gofreti/ОтговорОтговор с цитат
  • 08.05.19 12:55#3Величка ЩърбановаВеличка ЩърбановаМастър ШефРегистрация: 07.12.16Град: ПловдивОтговори: 231от: Гофретник и Рецепти за гофрети???Администратор, предложих тема за гофретниците тук, защото реших да си купя. Интересувах се за мнения от мои познати и с изненада установих, че много от тях имат уреда, но не го ползват. Някои казваха, че не са попаднали на сполучлива рецепта, а други споделяха, че просто не са доволни от уреда с който разполагат(не се изпичали добре гофретите, залепвали и т.н.)ОтговорОтговор с цитат
  • 07.01.20 08:06#4Аника ВойтАника ВойтМастър ШефРегистрация: 02.01.20Град: СозополОтговори: 87от: Гофретник и Рецепти за гофрети???Аз правя всипко на око. Не разбивамнпредварително белтъците. Слагам повечко мазнина. Гофретник искам да имам от дете. Вярно е, че не го ползвам много честно. Някоя неделя за децата главно.
    Но обичаме много вкъщи да хапваме.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.01.20 12:05#5Величка ЩърбановаВеличка ЩърбановаМастър ШефРегистрация: 07.12.16Град: ПловдивОтговори: 231от: Гофретник и Рецепти за гофрети???Анета, и аз избрах уред 3 в 1 на лидълския Силвъркрес. Доволна съм общо взето. Малко повечко време е нужно да се изпекат гофретите, предполагам мощността му толкова позволява.
    И аз като Вас, когато трудно се отлепват, предварително намазнявам плочите.
    Има ли ваши рецепти публикувани? Споделете линк, моля?
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest