Gotvach.bg»Форум»Правила на сайта, критики и предложения»Наградите в Готвач.бг: От кои сте доволни и бихте препоръчали, и кои - не! Изразете мнение!

Наградите в Готвач.бг: От кои сте доволни и бихте препоръчали, и кои - не! Изразете мнение!

  • 27.07.19 04:01#1ЗориЗориГуруРегистрация: 20.01.17Град: -Отговори: 175Наградите в Готвач.бг: От кои сте доволни и бихте препоръчали, и кои - не! Изразете мнение!Здравейте мили кулинари! Моля за обратна информация от получените досега награди - доволни ли сте, кои бихте препоръчали и кои - не!

    Имате ли предложение към администраторите, какви други награди Вас лично биха Ви заинтересували?

    Ще се радвам, да прочета мнения и предложения!

    Поздрави,
    Зорица
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.09.19 09:13#2Величка ЩърбановаВеличка ЩърбановаМастър ШефРегистрация: 07.12.16Град: ПловдивОтговори: 233от: Наградите в Готвач.бг: От кои сте доволни и бихте препоръчали, и кои - не! Изразете мнение!Имам две награди до момента - блендер и мултикукър на Филипс. Признавам от блендера лекичко се разочаровах. Очаквах да е червен, както на снимката и съответно малко по мощен, нооо... И зеленият ми върши работа, но за мен мощността беше от важност.
    За мултикукъра се застраховах против разочарование като предварително писах ЛС на Администратор. Той ми изпрати линк, видях го и тогава си го заявих. От мултикукъра съм очарована! Препоръчвам.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.19 09:54#3Н.АкифоваН.АкифоваИноваторРегистрация: 20.09.17Град: ТърговищеОтговори: 7от: Наградите в Готвач.бг: От кои сте доволни и бихте препоръчали, и кои - не! Изразете мнение!Все още не съм получила награда, но имам едно питане, не е по темата, но с свързан със наградите.
    Искам да си поръчам комплект тенджери, дали някои е получил такъв комплект, като награда и дали са сполучливи, ако може да сподели.

    Относно нагрдадите колко разнообразни мога да са още, не знам от всичко необходимо има за една домакиня, но няма текстил , примерно чаршафи, покривки, одеала, кърпи ще е хубаво да ги има за по малко точки . това е моето предложение.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.02.20 08:56#4Аника ВойтАника ВойтМастър ШефРегистрация: 02.01.20Град: СозополОтговори: 87от: Наградите в Готвач.бг: От кои сте доволни и бихте препоръчали, и кои - не! Изразете мнение!Съгласна съм с горния пост.
    Може да са брандирани, ще остане и хубав спомен.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.20 01:53#5ЗориЗориГуруРегистрация: 20.01.17Град: -Отговори: 175от: Наградите в Готвач.бг: От кои сте доволни и бихте препоръчали, и кои - не! Изразете мнение!Регистрирана съм в сайта Готвач.бг от 3 години и за това време получих 5 страхотни награди: пасатор, телевизор, миксер, сешоар и цитрус преса. От всички тях съм много доволна и си ги ползвам с удоволствие .ОтговорОтговор с цитат
  • 26.02.20 10:02#6Аника ВойтАника ВойтМастър ШефРегистрация: 02.01.20Град: СозополОтговори: 87от: Наградите в Готвач.бг: От кои сте доволни и бихте препоръчали, и кои - не! Изразете мнение!А някоя да сподели за сервиза за хранене. Хубав ли е?ОтговорОтговор с цитат
  • 29.03.20 12:02#7AneliaStefanovaAneliaStefanovaИноваторРегистрация: 26.03.20Град: ДобричОтговори: 18от: Наградите в Готвач.бг: От кои сте доволни и бихте препоръчали, и кои - не! Изразете мнение!Аз имам сервиз Luminarc, мисля че такава беше марката и съм доволна!ОтговорОтговор с цитат
  • 29.03.20 02:02#8Величка ЩърбановаВеличка ЩърбановаМастър ШефРегистрация: 07.12.16Град: ПловдивОтговори: 233от: Наградите в Готвач.бг: От кои сте доволни и бихте препоръчали, и кои - не! Изразете мнение!Някой спечелил ли е хладилната чанта?
    С каква големина(обем) е?
    Мнение, моля!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.08.20 01:18#9Аника ВойтАника ВойтМастър ШефРегистрация: 02.01.20Град: СозополОтговори: 87от: Наградите в Готвач.бг: От кои сте доволни и бихте препоръчали, и кои - не! Изразете мнение!Някои може ли да сподели мнение за скарата на Тефал? БлагодаряОтговорОтговор с цитат
  • 29.08.20 02:28#10Марияна Петрова ИвановаМарияна Петрова ИвановаАвторРегистрация: 10.01.17Град: ДрагомировоОтговори: 18от: Наградите в Готвач.бг: От кои сте доволни и бихте препоръчали, и кои - не! Изразете мнение!Скарата на тефал я имам. Не ми доставиха точно тази,която е на снимката, защото казаха,че била много малък размер. Много съм доволна. Също е тефал,но друг модел.
    Иначе по темата... най- доброто, което поръчах е кухненския робот на Филипс. Мисля,че това е уред,който не би трябвало да отсъства в една кухня!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.08.20 03:09#11Аника ВойтАника ВойтМастър ШефРегистрация: 02.01.20Град: СозополОтговори: 87от: Наградите в Готвач.бг: От кои сте доволни и бихте препоръчали, и кои - не! Изразете мнение!Мариянка, точно и аз се спрях на този кухненски робот. Изглежда много обещаващо. Само се притеснявам, да не е прекалено малък съда и да не ни стига на нашето голямо яшно семейство.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.08.20 03:44#12Величка ЩърбановаВеличка ЩърбановаМастър ШефРегистрация: 07.12.16Град: ПловдивОтговори: 233от: Наградите в Готвач.бг: От кои сте доволни и бихте препоръчали, и кои - не! Изразете мнение!И с награда хладилна чанта се обзаведох! Горещо препоръчвам преди да се заяви награда, при въпроси за инфо да се обръщате към Администратор. Човекът дава разяснения. ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.20 02:52#13Марияна Петрова ИвановаМарияна Петрова ИвановаАвторРегистрация: 10.01.17Град: ДрагомировоОтговори: 18от: Наградите в Готвач.бг: От кои сте доволни и бихте препоръчали, и кои - не! Изразете мнение!Ани,не говоря за мултикукъра,а за робота. И него имам де)) Готвя в него,но рядко. Имам кукео херматик и всичко става много бързо.ОтговорОтговор с цитат
  • 12.01.21 06:48#14Величка ЩърбановаВеличка ЩърбановаМастър ШефРегистрация: 07.12.16Град: ПловдивОтговори: 233от: Наградите в Готвач.бг: От кои сте доволни и бихте препоръчали, и кои - не! Изразете мнение!Здравейте! Някой поръчвал ли е шунковар? Споделете мнения, моля? ОтговорОтговор с цитат
  • 12.01.21 09:02#15Н.АкифоваН.АкифоваИноваторРегистрация: 20.09.17Град: ТърговищеОтговори: 7от: Наградите в Готвач.бг: От кои сте доволни и бихте препоръчали, и кои - не! Изразете мнение!Аз от сайта готвач, не съм поръчвала, но от други хора съм чувала и съм чела коментари, че като улучиш рецептата, приготвя страхотна шунка.
    Аз също много искам да си купя или ако си събера пак точки, да си поръчам от готвач бг.
    А и всички препоръчват шунковар за 1-1,5 кг месо казват, че идва точно за едно семейство, другото 2-2,5 кг месо е голяма, в цената няма много разлика.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.01.21 04:39#16Величка ЩърбановаВеличка ЩърбановаМастър ШефРегистрация: 07.12.16Град: ПловдивОтговори: 233от: Наградите в Готвач.бг: От кои сте доволни и бихте препоръчали, и кои - не! Изразете мнение!Н. Акифова, благодаря за споделеното! Значи ще се търси сполучлива рецепта! То ще се правят експерименти - със сигурност! Аз се чудя дали като е по-голям капацитета на шунковара няма да е по-добре? В смисъл, че може да се зареди с количество месо колкото искаш - да може и с малко, и с много едновременно. Аз вкъщи имам трима мъже! Та ще ми е по-рентабилен с голям капацитет! ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest