Gotvach.bg»Форум»Правила на сайта, критики и предложения»Наградите в Готвач.бг: От кои сте доволни и бихте препоръчали, и кои - не! Изразете мнение!

Наградите в Готвач.бг: От кои сте доволни и бихте препоръчали, и кои - не! Изразете мнение!

  • 27.07.19 04:01#1ЗориЗориГуруРегистрация: 20.01.17Град: -Отговори: 175Наградите в Готвач.бг: От кои сте доволни и бихте препоръчали, и кои - не! Изразете мнение!Здравейте мили кулинари! Моля за обратна информация от получените досега награди - доволни ли сте, кои бихте препоръчали и кои - не!

    Имате ли предложение към администраторите, какви други награди Вас лично биха Ви заинтересували?

    Ще се радвам, да прочета мнения и предложения!

    Поздрави,
    Зорица
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.07.22 01:45#2Теодора МещероваТеодора МещероваГуруРегистрация: 27.12.17Град: ВарнаОтговори: 76от: Наградите в Готвач.бг: От кои сте доволни и бихте препоръчали, и кои - не! Изразете мнение!Доволна съм от всички награди, най-вече от грил тигана и два от пасаторите, които подарих. Много съм довилна от всичките награди, защото ми вършат работа, силно препоръчвам филтър кафе машинатаОтговорОтговор с цитат
  • 30.07.22 01:46#3Теодора МещероваТеодора МещероваГуруРегистрация: 27.12.17Град: ВарнаОтговори: 76от: Наградите в Готвач.бг: От кои сте доволни и бихте препоръчали, и кои - не! Изразете мнение!Доволна съм от всички награди, най-вече от грил тигана и два от пасаторите, които подарих. Много съм доволна от всичките награди, защото ми вършат работа, силно препоръчвам филтър кафе машинатаОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest