Gotvach.bg»Форум»Говорилник»Купувате ли ягоди или зелена салата през януари?

Купувате ли ягоди или зелена салата през януари?

  • 23.01.20 01:32#1Аника ВойтАника ВойтМастър ШефРегистрация: 02.01.20Град: СозополОтговори: 87Купувате ли ягоди или зелена салата през януари?Здравейте, интересно ще ми е да споделите дали консумирате плодове и зеленчуци, които са извън сезона?
    Позволявате ли си да купите ягоди или зелена салата през януари?

    Аз лично избягвам, защото много рядко попадам на вкусни плодове и зеленчуци.
    А вие?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.02.22 05:24#2GoldGoldЧиракРегистрация: 06.08.16Град: РакитаОтговори: 95от: Купувате ли ягоди или зелена салата през януари?Купувам когато се налага, дали заради някоя рецепта или защото ни се е прияло. Знам, че не са същите, защото не им е сезона, но какво да се прави. Реално и да им е сезона пак незнам с какво са блъскани за по-бърз растеж и т. н. Най-хубаво е да е домашно, дали ще става въпрос за зелена салата, ягоди или нещо друго.
    Когато бях бременна с първото си дете през зимата постоянно ми се ядяха ягоди....
    Е, няма как да не купувам! Знам, че не купувам нещо качествено, но пък не идва и да не си купя....
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.03.22 01:43#3Боряна АтанасоваБоряна АтанасоваЧиракРегистрация: 03.05.20Град: ПлевенОтговори: 59от: Купувате ли ягоди или зелена салата през януари?По принцип не купувам ягоди, салата по мога да се излъжа да купя.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.06.22 09:38#4Зорница Христова МиховаЗорница Христова МиховаИноваторРегистрация: 06.01.17Град: БургасОтговори: 17от: Купувате ли ягоди или зелена салата през януари?От време на време купувам от производител .ОтговорОтговор с цитат
  • 02.07.22 11:49#5Зорница Христова МиховаЗорница Христова МиховаИноваторРегистрация: 06.01.17Град: БургасОтговори: 17от: Купувате ли ягоди или зелена салата през януари?Зелена салата купувам независимо от сезона, а ягоди-не ОтговорОтговор с цитат
  • 19.07.22 02:03#6станимира караджовастанимира караджоваГотвачРегистрация: 03.02.20Град: ПаталеницаОтговори: 15от: Купувате ли ягоди или зелена салата през януари?Да,купувам. ОтговорОтговор с цитат
  • 05.07.23 07:13#7IrenaIrenaНовакРегистрация: 27.01.23Град: -Отговори: 16от: Купувате ли ягоди или зелена салата през януари?Не, не купувамОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest