Gotvach.bg»Форум»Говорилник»Липсват ли ви ресторантите и заведенията?

Липсват ли ви ресторантите и заведенията?

  • 18.01.21 12:02#1МиссаМиссаПомощник ГотвачРегистрация: 09.02.17Град: Велико ТърновоОтговори: 85Липсват ли ви ресторантите и заведенията?Здравейте, смели кулинари!
    Напоследък са ме налегнали мисли за пандемията и нейното развитие. Една от тях е тази за ресторантите и останалите заведения. Преди непрекъснато ми се налагаше да се храня навън, но сега имам повече кулинарни занимания вкъщи, а и така събирам рецепти, снимки и опит за публикуване.

    Липсват ли ви заведенията или не? Промени ли нещо при вас пандемията в кулинарно отношение? - При мен ДА
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.01.21 06:36#2Теодора МещероваТеодора МещероваГуруРегистрация: 27.12.17Град: ВарнаОтговори: 76от: Липсват ли ви ресторантите и заведенията?Да, определено!ОтговорОтговор с цитат
  • 25.01.21 08:21#3Величка ЩърбановаВеличка ЩърбановаМастър ШефРегистрация: 07.12.16Град: ПловдивОтговори: 231от: Липсват ли ви ресторантите и заведенията?Добър въпрос. Да си призная, много рядко ми липсват на мен. Не обичам да ходя на ресторант! Харесва ми да посещавам кафенета, сладкарници и барчета.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.01.21 10:07#4станимира караджовастанимира караджоваГотвачРегистрация: 03.02.20Град: ПаталеницаОтговори: 15от: Липсват ли ви ресторантите и заведенията?Не. ОтговорОтговор с цитат
  • 30.01.21 12:33#5Стефани НиколоваСтефани НиколоваНовакРегистрация: 20.05.19Град: ВарнаОтговори: 3от: Липсват ли ви ресторантите и заведенията?Абсолютно не ми липсват,така или иначе не съм им била кой знае какъв голям фен,но пък доста разхвихрих въображението си у дома и се уча всеки ден на нови и нови рецепти и неща ОтговорОтговор с цитат
  • 04.02.21 10:21#6handmhandmНовакРегистрация: 04.02.21Град: -Отговори: 1от: Липсват ли ви ресторантите и заведенията?В този локдаун и повече вкъщи ми се отрази доста добре на готвенето и отделих повече време за себе си и никакви ресторанти не ми липсватОтговорОтговор с цитат
  • 02.03.21 04:13#7Yordanka KovachevaYordanka KovachevaАвторРегистрация: 03.02.17Град: ПловдивОтговори: 41от: Липсват ли ви ресторантите и заведенията?Въпреки, че обожавам домашно приготвената храна и обичам да готвя, все пак ресторантите и заведенията ми липсват и то много. Това се дължи на факта, че когато излизаме навън, то не е предимно, защото трябва да се нахраним, а и защото се събираме с приятели и си прекарваме добре, смеем се и се забавляваме докато и междувременно похапваме нещо вкусно и си казваме "наздраве".Нищо не може да замени физическият контакт, както и разнообразието в ежедневието ни, когато излезем и седнем с приятели на маса.
    Другото ,което също е важно, е че така си почиваме малко от домакинските задължения- досадното миене на съдове, сервиране и отсервиране и т.н. ..,което дори и да ни е приятно да вършим, в един момент натежава и омръзва, когато няма разнообразие и почивка.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.03.21 05:33#8victoria_borisowavictoria_borisowaНовакРегистрация: 18.03.21Град: ВарнаОтговори: 7от: Липсват ли ви ресторантите и заведенията?Честно да Ви кажа изобщо не ми липсват, макар че, преди често ги посещавах. В кулинарно отношение не се е променило нищо, тъй като от доста време готвя всеки ден вкъщи. Единственото, което ми липсва е,че нямаме възможност да посещаваме заведения, когато имаме някакъв повод.ОтговорОтговор с цитат
  • 30.11.21 01:22#9Ivana GeorgievaIvana GeorgievaПомощник ГотвачРегистрация: 29.03.20Град: ПлевенОтговори: 8от: Липсват ли ви ресторантите и заведенията?Определено ми липсват, особено по поводи... ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest