Gotvach.bg»Форум»Говорилник»Новата тематична седмица

Новата тематична седмица

  • 17.02.21 12:19#1МиссаМиссаПомощник ГотвачРегистрация: 09.02.17Град: Велико ТърновоОтговори: 85Новата тематична седмицаРазгледахте ли вече? Повечето неща не ми допадат вкусово, за да ги приготвя у дома, но пък изключително много се радвам на бадемовите сладки, защото обожавам всичко с бадеми. Затова ще направя дори няколко вида
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.02.21 12:28#2AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103от: Новата тематична седмицаИдеята на тематичната седмица е да наблегнем на рецепти, които нямаме или са оскъдни в сайта.

    Защото примерно рецепти за банички имаме стотици, но сладки банички нямаме, или са много малко. Така обогатяваме сайта с различно съдържание, а на вас даваме възможност да избирате измежду няколко вида рецепти. Ако и тогава няма нищо интересно за вас, можете да си избирате измежду зададените рецепти, които също дават даже повече точки.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.02.21 12:43#3МиссаМиссаПомощник ГотвачРегистрация: 09.02.17Град: Велико ТърновоОтговори: 85от: Новата тематична седмицаДа, това е страхотно, че има избор! Аз много харесвам идеята за тези тематични седмици, защото ме предизвикват да опитам неща, които не бих се сетила дори. А и дори да не кача в сайта, ако не съм доволна от резултата, поне обогатявам репертуара вкъщи ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest