Gotvach.bg»Форум»Продукти и Подправки»Плесенясъл ориз - Мелор Български Ориз Мелко

Плесенясъл ориз - Мелор Български Ориз Мелко

  • 30.07.11 07:57#1Ирена ЛазароваИрена ЛазароваНовакРегистрация: Град: -Отговори: -Плесенясъл ориз - Мелор Български Ориз МелкоЗдравейте,

    Искам да изразя възмущението си от ориза, който купих днес. Чудех се какъв да избера и взех Мелор Български Ориз Мелко (поне така пише на опаковката).

    И тръгнах да правя пиле с ориз .... отворих ориза, който на външен вид си изглеждаше съвсем нормално, и за мое голямо очудване вътре имаше някакви огромни слепени плесенясали бучки. Едвам се сдържах да не повърна. В следващите дни ще се опитам да кача и снимки. :evil:

    Оризът не е с изтекла годност, до 01.01.2012 е годен. Не мога да разбера коя е фирмата производител да се оплача.

    На етикета пише пакетиран е от Оризана Пазарджик ООД, но това не значи, че те са производителя или? В интернет видях че има Мелор ООД и Мелко ООД.

    Както и да е, ако ще купувате ориз, не купувайт такъв боклук като споменатия по горе :n:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.11 03:46#2Галя КарадочеваГаля КарадочеваНовакРегистрация: 31.08.11Град: -Отговори: 1от: Плесенясъл ориз - Мелор Български Ориз МелкоМиналата седмица купих ориз на мелница Велико Търново тип 700 от Кауфланд - ж.к. Света Троица и се оказа, че е пълен с пълзящи твари/червеи и буболечки/. Върнах го в магазина. Поискаха ми касова бележка, че стоката е закупена от тях. Доколкото знам, няма гаранционен срок, за да си пазя касовата бележка. Показах им пакет от щанда, по който имаше индикация за наличие на буболечки - нещо мрежесто отвън на пакета. Отговориха ми, че ще съобщят и изтеглят партидата. Нямам представа дали се е случило, но си мисля колко ли хора са се прецакали и дали са си направили труда да им го върнат. Всъщност задължение на магазина е независимо от упоменатия срок на годност, който беше до 2012 г. да проверяват какво получават и какво предлагат.ОтговорОтговор с цитат
  • 11.01.16 12:18#3Христо ПетровХристо ПетровНовакРегистрация: 07.01.16Град: КукоревоОтговори: 144от: Плесенясъл ориз - Мелор Български Ориз МелкоИ аз си изпатих с ориз от Кауфланд с малки мушички вътреОтговорОтговор с цитат
  • 13.02.16 05:47#4Гергана ГеоргиеваГергана  ГеоргиеваГуруРегистрация: 19.01.16Град: РадомирОтговори: 527от: Плесенясъл ориз - Мелор Български Ориз МелкоДосега не съм попадала на лош оризОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.16 11:20#5Adriyana - AdiAdriyana - AdiЧиракРегистрация: 02.02.16Град: Стара ЗагораОтговори: 234от: Плесенясъл ориз - Мелор Български Ориз МелкоПо принцип на пакетите правят малки дупки да излиза въздуха от опаковката и това е причината понякога да плесеняса или просто н е съхранен правилно.За щастие не съм попадала на такъв ориз.ОтговорОтговор с цитат
  • 31.03.16 11:52#6Ваня БлагоеваВаня БлагоеваГотвачРегистрация: 10.01.16Град: ЛомОтговори: 574от: Плесенясъл ориз - Мелор Български Ориз МелкоДосега не ми се е случвало :x:ОтговорОтговор с цитат
  • 18.04.16 10:37#7Валентин МирановВалентин МирановПомощник ГотвачРегистрация: 14.04.16Град: ЛомОтговори: 705от: Плесенясъл ориз - Мелор Български Ориз МелкоУжас! Нямам думи просто.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest