Gotvach.bg»Форум»Правила на сайта, критики и предложения»Предложение за печат на рецептите

Предложение за печат на рецептите

  • 01.12.16 06:11#1Ивелина АсеноваИвелина АсеноваНовакРегистрация: 19.02.13Град: -Отговори: 2Предложение за печат на рецептитеЗдравейте!

    Отправям предложение към администраторите на Gotvach.bg, за опция в сайта да има бутон за принтиране (печат) на рецептите?!

    Когато някой си хареса рецепта да може да си я извади от принтер, като това да става само с едно кликане върху бутон "ПЕЧАТ", но да не се виждат странични реклами, коментари и други подобни написани неща, а само рецептата!

    Надявам се да може да се направи нещо! Ще бъде много хубаво и мисля, че доста хора ще бъдат доволни!

    Приятна вечер на всички!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.12.16 09:19#2Сия РибагинаСия РибагинаМастър ШефРегистрация: 02.08.13Град: СофияОтговори: 428от: Предложение за печат на рецептитеПреди можеше да се печатат директно, сега вече не, аз ги печатам като кликам с десен бутон на рецептата и от там печат, но така излиза всичко което е на страницата плюс рекламите.ОтговорОтговор с цитат
  • 22.12.16 08:44#3Ивелина АсеноваИвелина АсеноваНовакРегистрация: 19.02.13Град: -Отговори: 2от: Предложение за печат на рецептитеДа, не е приятно да се виждат всички реклами и коментари върху рецептата! Но не знам, защо не може да се направи лесно, удобно и красиво? Дано да има напредък! Ще се надяваме... ОтговорОтговор с цитат
  • 19.02.17 11:57#4AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 103от: Предложение за печат на рецептитевече могат да се печатат директноОтговорОтговор с цитат
  • 20.02.17 10:07#5Ивелина АсеноваИвелина АсеноваНовакРегистрация: 19.02.13Град: -Отговори: 2от: Предложение за печат на рецептитеБлагодаря Ви!
    Вече се възползвах от новата функция!
    Приятен ден!
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest